معاون اول رییس جمهور ابلاغ کرد

اختصاص 395 میلیارد ریال برای مقابله با آتش سوزی در جنگلها و مراتع

هيات دولت,جنگل,آتش‌سوزي جنگل‌هاي گلستان

هیأت وزیران تصویب کرد مبلغ 395 میلیارد ریال برای اقدامات و خدمات اضطراری و پیشگیری و مقابله با آثار زیانبار سطح آتش سوزی در پارک جنگلی گلستان و جنگلها و مراتع کشور با اولویت استانهای فارس، کردستان و شمالی کشور، در اختیار استانداری گلستان و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، هیأت وزیران در جلسه 93.6.26 به پیشنهاد شماره 69321 مورخ 93.6.18 معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و به استناد اصل 138 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:

1. مبلغ سیصد و نود و پنج میلیارد ریال به صورت تملک دارایی سرمایه ای و هزینه ای از محل منابع ماده 10 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، موضوع بند (ش) ماده 224 قانون برنامه پنجم توسعه در اختیار دستگاه های اجرایی ذیربط قرار می گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط اقدام شود.

2. سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور و استانداری گلستان موظفند ضمن نظارت فنی و اجرایی در روند انجام موارد یاد شده، گزارش عملکرد اعتبار فوق را در مقاطع زمانی سه ماهه به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ارسال نمایند.

معاون اول رئیس جمهور این مصوبه را در تاریخ 93.6.29 برای اجرا به وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، جهادکشاورزی، سازمان حفاظت محیط زیست و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ابلاغ کرد.

انتهای پیام

کد N513833