حسینی‌بوشهری:

ماهواره‌ها و فضای مجازی، اسلحه‌های مرگبار جنگ امروز است

حوزه علميه,مدرسه,حسيني بوشهري

مدیر حوزه‌های علمیه کشور، با بیان این‌که «دوران دفاع مقدس سرشار از رشادت‌ها و دلاوری‌هاست» گفت: استکبار به دنبال کمرنگ کردن دستاوردهای دفاع مقدس است.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور، با بیان این‌که «دوران دفاع مقدس سرشار از رشادت‌ها و دلاوری‌هاست» گفت: استکبار به دنبال کمرنگ کردن دستاوردهای دفاع مقدس است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری در مراسم آغاز سال تحصیلی مدارس استان قم در دبیرستان ماندگار شیخ صدوق با اشاره به تقارن آغاز سال تحصیلی مدارس و هفته دفاع مقدس گفت: رزمندگان ما با خون پاک خود از خاک پاک و نظام اسلامی ما دفاع کردند ولی این پیروزی در سایه مجاهدت و تلاش و فدکاری و ایمان به خدا بدست آمد.

وی افزود: این پیام، امروز برای دانش آموزان باید بیان شود که همانگونه که مردان بزرگ با این صلابت در مقابل دشمنان اسلام ایستادند شما نیز باید با تلاش و استقامت خود در مقابل این هجمه‌ها بایستید.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور خاطرنشان کرد: عمرها در گذر است و با سرعت سن نوجوانی و جوانی به پایان می‌رسد و باید از این فرصت‌ها برای آموزش و تحصیل و تهذیب استفاده کنید تا روزی دریغ این روزها را نخورید.

وی گفت: دانش آموزان باید با نشاط به کلاس‌های درس بروند تا به توسعه و آبادانی کشور در حوزه‌های مختلف کمک کنند؛ هرچه تلاش شما بیشتر شود قطعا کشور نیز سرعت بیشتری به سوی توسعه و رشد خواهد داشت.

حسینی بوشهری خاطرنشان کرد: تمام توفیقات رزمندگان ما در جبهه‌ها در سایه معنویت و اخلاص و دوری از گناهان و نماز شب و انس با قرآن بود؛ این روحیه باید سرلوحه وظایف و زندگی شما باشد؛ دانش آموزان حداقل باید روزی یک صفحه قرآن بخوانند و این انس را هیچ وقت از دست ندهند.

وی گفت: رزمندگان ما روزی در مقابل دشمنان مسلح قرار گرفتند و از این خاک و دین خود دفاع کردند و در مقابل دشمنی که در مقابلشان بود می‌جنگیدند ولی امروز این جنگ تغییر کرده است و جنگی خاموش علیه شما و مردم ما درگرفته است؛ جنگی که اسلحه‌های مرگبار آن همان سایت‌ها و ماهواره‌ها و فضای مجازی است.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد با این ابزار وارد خانواده‌های ما شود اگر دیروز دشمنان جسم جوانان ما را هدف قرار دادند امروز ذهن و روح و آنان را درگیر کرده‌اند؛ منکر استفاده‌های مثبت از موبایل و سایت‌ها نیستیم ولی قطعا این وسایل نیز می‌توانند در صورت استفاده بد به ابزاری خطرناک تبدیل شوند؛ همه ما باید در مقابل این مفاسد بایستیم.

انتهای پیام

کد N513368