چهارشنبه در تهران برگزار می‌شود؛

همایش بین‌المللی پایان اشغال فلسطین؛ وظیفه جهانی

همایش بین‌المللی "پایان اشغال فلسطین؛ وظیفه جهانی" با هدف افزایش آگاهی نوجوانان و جوانان نسبت به وقایع و جریان‌های سیاسی در عرصه‌های بین‌المللی؛ جنایات رژیم غاصب صهیونیستی بر ملت فلسطین و وظیفه ملت‌های آزاده در مقابله با این جنایات با حضور شخصیت‌های سیاسی و اعضای شرکت کننده در سومین اردوی اتحادیه بین‌المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری در روز چهارشنبه 2 مهرماه از ساعت 10 تا 12 در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سید ابوالقاسم رحیمیمان، دبیرکل اتحادیه بین‌المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری با اعلام این مطلب گفت:‌ پیروزی انقلاب اسلامی ایران ثمراتی را در جهان به‌خصوص کشورهای خاورمیانه و اسلامی به همراه داشت. یکی بیداری ملت‌ها در مقابل حاکمان دست نشانده و دیگری مقاومت رزمندگان اسلام در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در جنوب لبنان و باریکه غزه بود.

او تصریح کرد: بزرگ‌ترین و مطمئن‌ترین پایگاه جهانی برای بیداری کشورها، نوجوانان و جوانان یک کشور هستند که بر آن اساس اتحادیه بین‌المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری با هدف آگاه‌سازی عمومی درباره معضل اشغال و اشغالگری و مشکلات ملل تحت اشغال از طریق اطلاع‌رسانی بهینه و مستمر به ویژه در میان نوجوانان و جوانان در سال 2011 میلادی در کشور جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت.

رحیمیان ادامه داد: در این راستا اتحادیه بین‌المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری تاکنون نسبت به برگزاری 2 دوره اردوی بین‌المللی اقدام کرده و این دوره سومین اردوی بین‌المللی است که به میزبانی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود که همایش بین‌المللی "پایان اشغال فلسطین؛ وظیفه جهانی" در حاشیه این اردو برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

کد N512705