رسایی: دل روحانی نباید برای شیطان بسوزد

آمريكا,حميد رسايي,حسن روحاني

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در یک سال گذشته مواضع رهبری نسبت به آمریکا شدیدتر شده است اظهار کرد: دل روحانی نباید برای شیطان بسوزد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،حجت الاسلام حمید رسایی در نشست خبری با عنوان راه و چاه که درباره سفر رییس جمهور به نیویورک به همت کمیته صیانت از منافع ایران برگزار شده است با بیان اینکه تریبون سازمان ملل بسیار مهم بوده و ما باید از این تریبون صدای خود را به مردم دنیا برسانیم اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین تحریم‌های کشور تحریم رسانه‌ای بوده است. دشمن به وسیله تحریم رسانه‌ای یک چهره غیرواقعی از ایران ارائه کرده است.

وی در ادامه افزود: سفر رییس جمهور به نیویورک لازم و ضروری است اما اگر این فرصت مدیریت نشود به یک تهدید تبدیل می‌شود. روحانی باید متوجه باشد که وی رییس جمهور ایران اسلامی و نه رییس جمهور ایران است. هرچه مسئولان در مواضع خود با آرمان‌های امام راحل و رهبری نزدیک تر باشند منافع کشور را بهتر تامین می‌کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: توقع ما این است پس از تجربه یک ساله روحانی عملکرد آمریکا را ارزیابی کند. روحانی گفته است برای اینکه اوباما بیشتر تحقیر نشود حاضر شد با وی مکالمه تلفنی داشته باشد این صحبت اشتباه است زیرا ذات انقلاب اسلامی تحقیر آمریکاست. روحانی باید مراقب باشد عزت دولت وی زیر سوال نرود.

رسایی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد: روحانی باید براساس صحیفه امام و رهبری در سازمان ملل صحبت کند و سفر خود را با شعار اعتدال به پایان برساند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رهبری فرموده‌اند اعتدال یعنی اشداء علی الکفار و رحماء بینهم. ما از روحانی می‌خواهیم در این سفر براساس اعتدالی که رهبری فرمودند عمل کند.

ادامه دارد

کد N512533