رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، شهادت شکیل اوج را تسلیت گفت

پيام تسليت,پاكستان,سازمان فرهنگ و ارتباطات

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با صدور پیامی، شهادت پروفسور محمد حافظ شکیل اوج، اندیشمند پاکستانی به دست عوامل تکفیری را تسلیت گفت.

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با صدور پیامی، شهادت پروفسور محمد حافظ شکیل اوج، اندیشمند پاکستانی به دست عوامل تکفیری را تسلیت گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن پیام تسلیت ابوذر ابراهیمی ترکمان به این شرح است:

«بسمه تعالی

شهادت پروفسور شکیل اوج، رئیس دانشکده‌ی معارف اسلامی دانشگاه کراچی پاکستان را که جدیدترین اقدام تروریستی گروهک‌های تکفیری در این کشور برای مقابله با اندیشمندان آزادیخواه مسلمان است، به مردم مسلمان پاکستان، جامعه‌ی دانشگاهی کراچی و خانواده‌ی آن شهید معزز تسلیت می‌گویم.

مهمترین هدف بدخواهان امت اسلامی از دست یازیدن به چنین اقداماتی، خدشه‌دار کردن وحدت میان مذاهب اسلامی در راستای توطئه دشمنان است و بر کسی پوشیده نیست که حفظ وحدت و یکپارچگی امت، اساسی‌ترین نیاز عصر ما برای حرکت کشورها و ملت‌های مسلمان در مسیر ایجاد تمدن نوین اسلامی است.

اینجانب اطمینان دارم که مردم عزیز پاکستان با تأسی به علما و دانشمندان آگاه خویش برای وحدت بیشتر و پکپارچگی مسلمانان گام برخواهند داشت.

از خداوند متعال برای آن شهید سعید، علو درجات و برای خانواده و بازماندگان گرامی ایشان، صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

ابوذر ابراهیمی ترکمان

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی»

بر اساس این گزارش، پروفسور دکتر حافظ محمد شکیل اوج، رئیس دانشکده‌ی معارف اسلامی دانشگاه کراچی پاکستان چندی پیش موفق به دریافت مدرک فوق دکترا در رشته‌ی تحقیقات علوم اسلامی از دانشگاه کراچی شده بود و به همین مناسبت نمایندگی فرهنگی ایران در کراچی بنا داشت روز پنجشنبه 27 شهریورماه با حضور جمعی از فرهیختگان از وی تقدیر کند که قبل از حضور در مراسم خانه فرهنگ کشورمان توسط تروریست‌های گروه‌های تکفیری مورد حمله قرار گرفت و به شهادت رسید.

انتهای پیام

کد N512450