خاطره نماینده رشت از دوران مدرسه

مدرسه

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: همواره از جمله افرادی هستم که طالب مدرسه و عاشق کتابند.

غلامعلی جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید با بیان خاطراتی از حضورش در مدرسه، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه از روستایی بسیار دور برای تحصیل به شهر می‌آمدم و بابای خوب مدرسه درب را باز می‌کرد، استقبال با خوشرویی ایشان در ذهنم ماندگار شده است، سپس مورد لطف مدیر و معاونان قرار می‌گرفتم.

وی تاکید کرد: توصیه‌ام به دانش آموزان حفظ خاطرات خوش مدرسه است و از لحظات بودن در مدرسه و کنار دوستان و همچنین وجود معلمان بهره لازم را ببرند چراکه این ایام خوش هرگز تکرار نمی‌شوند.

جعفرزاده با بیان اینکه سنگر تعلیم و تربیت، بالاترین رکن فرهنگی در کشور است، افزود: امروز امت‌های اسلامی نیاز به یک تفکر و اندیشه برای مقابله با دشمن خود دارند و این تفکر به جزء در سنگر تعلیم و تربیت در هیچ جا یافت نمی‌شود.

وی گفت: بی گمان، رسیدن به اهداف فرهنگی مدنظر که برگرفته از رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری است؛ در گرو برنامه‌ریزی مدیران و همگرایی و کار و کوشش همه اهالی فرهنگ است و برآورده شدن آن، نیازمند دوری گزیدن از واگرایی و جلوگیری از بروز نگرانی‌ها و اختلافات فرصت سوز است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سنگر تعلیم و تربیت، بالاترین رکن فرهنگی در کشور است، گفت: امروز امت های اسلامی نیاز به یک تفکر و اندیشه برای مقابله با دشمن خود دارند و این فکر و تفکر به جزء در سنگر تعلیم و تربیت در هیچ جا یافت نمی شود.

انتهای پیام

کد N511581