نماینده سیرجان:

کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کرمان 4ماه حقوق معوق دارند

عضو کمیسیون برنامه،‌ بودجه و محاسبات مجلس گفت:‌ در حالی که وزارت بهداشت عنوان می‌کند ما حقوق کارکنان را به روز پرداخت می‌کنیم اما 4 ماه است کارکنان دانشگاه علوم پزشکی حقوق دریافت نکرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، "شهباز حسن پور بیگلری" با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان کرمان با رییس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی، گفت: در این نشست مسایل و مشکلات درمانی استان و طرح تحول سلامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، ضمن تشکر از اقدامات وزارت بهداشت در بخش سلامت، ‌افزود: نکته نگران کننده ای که دراین جلسه مورد توجه قرار گرفت بدهی بیش از 80 میلیارد تومانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به پرسنل و شرکت‌های داروساز بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس نهم، افزود:‌ مجمع نمایندگان از وزیر درخواست کردند به سرعت هیاتی را جهت بررسی مشکلات مالی دانشگاه علوم پزشکی به این استان اعزام کنند.

نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی،‌ تاکید کرد: در حالی که وزارت بهداشت عنوان می‌کند ما حقوق کارکنان را به روز پرداخت می‌کنیم اما 4 ماه است کارکنان دانشگاه علوم پزشکی حقوق دریافت نکرده‌اند

انتهای پیام

کد N510873