تبلیغات ضد اسلامی و ضد حماس در اتوبوس‌های شهری نیویورک

در نیویورک یک برنامه‌ تحریک آمیز تبلیغاتی ضد اسلامی تهیه شده که در آن حماس مساوی با داعش معرفی شده و قرار است در چند روز آینده تصاویر این تبلیغات 100 هزار دلاری، در دو ایستگاه مترو و یکصد اتوبوس‌ شهری نیویورک رونمایی شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری راشاتودی، این تبلیغات براساس این نوشته‌های تحریک آمیز است که: "حماس،‌ داعش است"!

در تصاویر این تبلیغ سعی شده تا اقدامات گروه تروریستی داعش به اسلام و مسلمانان ربط داده شده و مقاومت مردم فلسطین و نماینده آنها یعنی حماس نیز همانند داعش فرض شده است!

هدف از این اقدام "اهداف آموزشی" اعلام شده (!) و در زیر یکی از تصاویر این حرکت ضد اسلامی با رنگ قرمز ادعا شده: " این اسلام هراسی نیست. این اسلام حقیقی است!"

"پاملا گلر"، فعال و وبلاگ نویس، سازمان دهنده این کمپین تبلیغاتی معرفی شده است.

اداره حمل و نقل مترو پولتین نیویورک اعلام کرده که به دلیل "آزادی بیان"، این وبلاگ نویس حق راه انداختن چنین کمپینی را دارد اما "بیل دو بلاسیو"، شهردار نیویورک در بیانیه‌ای که در روزنامه دیلی نیوز منتشر شده، آورده است: این تبلیغات نادرست و عامل تحریک است و جایی در نیویورک یا محل دیگری ندارد. این پیام‌های مخرب تنها باعث جدایی، تفرقه و بدنام کردن اشخاص می‌شود. در حالیکه ما باید در کنار هم باشیم.

انتهای پیام

کد N510263