قصاب جدید داعش از آمریکا/ جنایت هولناک رقه

قصاب داعش, داعش

برای اولین بار یک آمریکایی عضو گروه تروریستی داعش، در فیلمهای وحشت اعدامهای این گروه ظاهر شد. این عضو داعش به کاملا مسلط به زبان انگلیسی صحبت می کند، یکی از وحشتناک ترین جنایات داعش را در سوریه، با افتخار و در مقابل دوربین انجام میدهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شبکه سی ان ان  گزارش داد داعش روز گذشته نوار ویدئویی از طریق اینترنت منتشر کرد که هدف از آن، ایجاد وحشت از این گروه و جلب احترام برای آن است. به گفته این شبکه خبری، دستگاههای اطلاعاتی آمریکا درحال بررسی این نوار ویدئویی و بویژه یک نفر هستند که در این نوار دیده می شود.
 
http://www.irinn.ir/sitefiles/13930629/%d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%b3%db%8c/%d8%ac%d9%86%d8%a7%db%8c%d8%aa%20%d8%af%d8%a7%d8%b9%d8%b42.jpg
او در این نوار ویدئویی درحالیکه صورتش را پوشانده است ریاست اعدام وحشیانه گروهی از سوری ها را برعهده دارد که ظاهرا در یک پایگاه نظامی به اسارت گرفته شده اند.
به گفته فرانک کلیفو کارشناس امنیتی در آمریکا، داعش چنین فردی را در نوار ویدئویی خودش گنجانده است زیرا ظاهرا او فردی آمریکایی است و مخاطب این نوار ویدئویی، غربی ها هستند و داعش با این کار می خواهد ترس را در مردم آمریکا بوجود بیاورد و درعین حال به نمایش قدرت بپردازد.»
به گزارش سی ان ان ، کل نوار ویدئویی منتشر شده ، تبلیغات برای داعش است و به صورت حرفه ای ویرایش شده است. زمان حساس در این نوار ویدئویی، در پایان این پنجاه و پنج دقیقه است و آن زمانی است که فرمانده هان داعش، تفنگهای خودشان را آماده می کنند تا سوری هایی را اعدام کنند که گور خودشان را خودشان کنده اند.
http://www.irinn.ir/sitefiles/13930629/%d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%b3%db%8c/%d8%ac%d9%86%d8%a7%db%8c%d8%aa%20%d8%af%d8%a7%d8%b9%d8%b43.jpg
به گفته یک تحلیلگر آمریکایی، این نوار ویدئویی مهم است زیرا این برای اولین بار است که یکی از اعضای آمریکایی داعش در مقابل دوربین، جنایت مرتکب می شود.  یکی از مقامات دستگاه های اطلاعاتی آمریکا به سی ان ان گفت، این نوار به دقت بررسی می شود تا هویت فرد مذکور مشخص شود.
به گفته وی ، هنوز خیلی زود است که بتوان گفت لهجه فرد مذکور در این نوار ویدئویی نشان می دهد او به کدام منطقه متعلق است. برای پی بردن به این مسئله، تجزیه و تحلیل صدا و لهجه انجام می شود.
به هرحال، داعش این نوارهای تبلیغاتی ویدئویی را منتشر می کند تا افراد بیشتری را جذب خودش کند. بی تردید تا زمان شناسایی فردی که در این نوار ویدئویی دیده می شود، عده بیشتری از غربی ها جذب این گروه خواهند شد.»

قصاب جدید داعش از آمریکا/ جنایت هولناک رقه برای اولین بار یک آمریکایی عضو گروه تروریستی داعش، در فیلمهای وحشت اعدامهای این گروه ظاهر شد. این عضو داعش به کاملا مسلط به زبان انگلیسی صحبت می کند، یکی از وحشتناک ترین جنایات داعش را در سوریه، با افتخار و در مقابل دوربین انجام میدهد.
کد N510114