آغاز جلسه علنی مجلس/ بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی درباره روغن پالم 

مجلس

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی دقایقی پیش آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی دقایقی پیش آغاز به کار کرد.

بر این اساس ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم و اصلاحات بعدی آن و نیز انتخاب یک نفر از کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی با انتخاب مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر در شورای عالی آب در دستور کار نمایندگان مجلس قرار دارد.

همچنین انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری به انتخاب مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر در شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری، گزارش کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در مورد طرح اصلاح موادی از آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه نحوه اجرای محکومیت های مالی از دیگر برنامه های امروز نمایندگان مجلس در صحن علنی است.

نمایندگان همچنین گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور، گزارش کمیسیون اصل نود قانون اساسی در مورد چگونگی اجرای مرحله اول قانون هدفمندسازی یارانه ها مصوب 1388.10.23 مجلس شورای اسلامی و گزارش کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی در مورد اظهارات وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص شیر و ماست پرچرب و روغن پالم را در دستور کار خود دارند.

به گزارش مهر، پیش از این نمایندگان به مدت سه هفته برای تعطیلات تابستانی و سرکشی به حوزه های انتخابیه خود در تعطیلات به سر می بردند و در این مدت مجلس جلسه علنی نداشت.