بیانیه حزب مردمی اصلاحات در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای

در آستانه دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 حزب مردمی اصلاحات ایران اسلامی با صدور بیانیه ای به حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای پرداخت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

عقلانیت ارتباطی مبتنی بر نقش اجتماعی زبان است که کنش ارتباطی را میان انسان‌ها شکل می‌دهد. توصیه کارشناسان فن مذاکره برای موفقیت این است که باید از نگاه طرف مقابل به مواضع خود نگاه کنیم. در مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 ارزیابی مواضع هر یک از دو طرف از دید مقابل می تواند به بررسی عوامل شکست یا موفقیت این مذاکرات کمک کند.

دکتر محمد جواد ظریف و تیم مذاکره کننده با اصل دیپلماسی و از موضع قدرت با نرمش قهرمانانه مذاکرات را در نیویورک به پیش می‌برند. از آثار مثبت مذاکرات لغو تحریم بانک مرکزی، تحریم‌های کشتی رانی و قطعات هواپیمایی و ... می باشد و از همه مهمتر دیکته شدن قدرت ایران به طرف آمریکایی است که باعث کوتاه آمدن از مواضع خود شده اند.

پیشروی مذاکرات با هر نتیجه اعم از شکست یا پیروزی قطعا فاجعه ای رخ نخواهد داد و هم اکنون هم به دنیا ثابت شده است که ایران با عزم جدی پای میز مذاکره آمده است و این مهم قطعا بدون حمایت های بی دریع رهبر معظم انقلاب میسر نشده و نخواهد شد. حزب مردمی اصلاحات با آرزوی موفقیت برای تیم مذاکره کننده هسته‌ای و با توجه به تمام نکات بیان شده حمایت قاطعانه خود را از وزارت امور خارجه و شخص جناب دکتر ظریف اعلام می دارد.

انتهای پیام

کد N509424