دومین جلسه دادگاه ضارب شهید خلیلی دوشنبه برگزار می‌شود

رئیس شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران گفت که دومین جلسه دادگاه ضارب شهید خلیلی دوشنبه هفته جاری-31 شهریوماه- برگزار می‌شود.

قاضی حسین اصغرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان این مطلب اظهار کرد: دومین جلسه دادگاه ضارب شهید خلیلی در شعبه 113 دادگاه کیفری تهران برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، علی خلیلی تیرماه 90 در حین بازگشت به منزل توسط افراد شرور مورد ضرب و جرح قرار گرفت که پس از دستگیری ضارب و مطرح شدن شکایت، خلیلی در نهایت رضایت داد.

چهارم فروردین 93 علی خلیلی در بیمارستان درگذشت و یک ماه بعد رئیس سازمان پزشکی قانونی اعلام کرد که ضربات وارده به خلیلی با مرگ او بی‌ارتباط نبوده است، لذا با شکایت اولیای دم، رسیدگی به پرونده او دوباره در دستور کار قرار گرفت.

اولین جلسه دادگاه ضارب شهید خلیلی 12 خردادماه سال جاری در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغرزاده برگزار شد و در نهایت این پرونده برای رفع نقص به دادسرا بازگردانده شد.

پیش از این نیز محمدرضا زمانی وکیل مدافع ضارب شهید خلیلی در پایان محاکمه جلسه دادگاه گفته بود که با توجه به اینکه نظریه پزشکی قانونی به من و موکلم ابلاغ نشده ما به این قضیه اعتراض کردیم و ریاست دادگاه نیز اعتراض ما را پذیرفت؛ زیرا ما بر اساس قانون حق اعتراض به نظریه پزشکی قانونی را داریم.

انتهای پیام

کد N509251