یک نماینده سنگاپوری: ایران باثبات‌ترین کشور خاورمیانه است

یک نماینده پارلمان سنگاپور ایران را با ثبات‌ترین کشور خاورمیانه دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از مالزی، جواد انصاری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در سنگاپور با لیم وی کیاک، نماینده و رییس کمیته دفاعی و سیاست خارجی پارلمان سنگاپور دیدار و نامه علاءالدین بروجردی، رییس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی را به وی تسلیم کرد.

لیم وی کیاک که چندی پیش به همراه رییس مجلس سنگاپور به ایران سفر کرده بود، تاثیرگذاری سفر به ایران و مشاهده واقعیات جاری در کشورمان را در رفع شبهات و تبلیغات وارونه مورد تأکید قرار داد.

او در ادامه با اشاره به حوادث جاری در برخی کشورهای همسایه در منطقه، ایران را باثبات‌ترین کشورخاورمیانه خواند و از سیاست خارجی کشورمان تمجید کرد.

در این دیدار دو طرف هم‌چنین درباره موضوعات مختلفی هم‌چون تحولات سوریه با نگاهی به تلاش بی‌ثمرغرب و برخی دولت‌های عربی برای ساقط کردن بشار اسد و انتخاب دوباره وی، بحران و ناآرامی حاصل از ظهور گروه تروریستی داعش در عراق، مذاکرات جاری بین ایران و گروه 1+5 و هم‌چنین و روابط پارلمانی و به ویژه سفر اخیر رییس مجلس سنگاپور به ایران و سفر قریب‌الوقوع گروه دوستی مجلس شورای اسلامی به سنگاپور بحث و تبادل نظر کردند.

انتهای پیام

کد N507914