پزشکیان:

علم و مهارت، فقر و فحشا را ریشه‌کن می‌کند

مجلس شوراي اسلامي,تبريز,فقر

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با اشاره به مثل "چو دزدی با چراغ آید، گزیده‌تر برد کالا" گفت: اگر علم داشته باشیم و به فکر چاپیدن مردم باشیم بدون شک راحت چپاول می‌کنیم! اما باید باور صحیح در عمل حاکم باشد تا درست عمل کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان شرقی، مسعود پزشکیان در آیین آغاز به کار پنجمین دوره مسابقات کشوری مهارتی رباتیک مراکز علمی کاربردی خانه کارگر اظهار کرد: ما نیاز به علم، باور علمی و و مهارت داریم آن وقت فقر و فحشا نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: مثلث علم، مشارکت و باور می‌تواند کوه‌ها را جابجا کند، اگر علم باشد و دست در دست هم دهیم و ایمان داشته باشیم خواهیم توانست کارهای بزرگی انجام دهیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از مشکلات ما ریشه در فاصله ما از دانایی دارد چراکه اگر عالمان ما آگاهانه قانون می‌نوشتند و این قانون درست اجرا می‌شد امروز شاهد مشکلات فرا روی جامعه نبودیم.

پزشکیان ادامه داد: گیر ما در ناآگاهی و فاصله ما از دانایی است و مشکل اینجا است که یا نمی‌دانیم یا نمی‌توانیم. به نظر من ما نمی‌دانیم و در نتیجه نمی‌توانیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جامعه را با علم و دانایی می‌سازند، ضروری است مدیران دانسته‌های خود را با توانایی‌هایشان هماهنگ کرده و به عمل خود ایمان داشته باشند.

انتهای پیام

کد N507183