رئیس سازمان بسیج عشایر کشور:

عشایر ایران تا محو رژیم کودک‌کش صهیونیستی در کنار مردم غزه می‌ایستند

رئیس سازمان بسیج عشایر کشور گفت: عشایر ایران تا محو کامل رژیم کودک‌کش صهیونیستی در کنار مردم غزه خواهند ایستاد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، سرهنگ دوستعلی آذوغ در رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس اقوام و عشایر کشور که در منتطقه تنگه کنشت کرمانشاه در حال برگزاری است، اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای عشایر این مرز و بوم ارزش ویژه و والایی قائل است و آنها را یکی از برجسته‌ترین قشرهای کشور می‌شناسد.

وی افزود: عشایر ایران اسلامی هم در دفاع از کشور همواره سهیم بوده‌اند و هم در عرصه تولید و سازندگی به رشد و بالندگی ایران عزیز کمک ویژه کرده‌اند.

رئیس سازمان بسیج عشایر کشور گفت: این رزمایش بزرگ که با حضور عشایر گردان‌های بیت المقدس 9 استان کشور در کرمانشاه برگزار شده نمایشی از اتحاد و همدلی ملت ایران است.

آذوغ تصریح کرد: تقویت توان رزمی و ایجاد آمادگی برای مقابله با هرگونه تهدیدات دشمنان از اهداف برگزاری رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس اقوام و عشایر کشور است.

وی ادامه داد: تجدید میثاق با فرماندهی کل قوا و هم قسم شدن با مردم مظلوم غزه برای محو کردن رژیم کودک‌کش صهیونیستی از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش است.

این مقام مسئول تصریح کرد: امروز شاهد ایرانی واقعی در مقیاسی کوچک در این گوشه از کشور در قالب رزمایش الی بیت‌المقدس هستیم.

آذوغ خاطرنشان کرد: حضور عشایر اقوام کرد، لر، ترک، عرب، بلوچ، سیستانی، بختیاری، فارس، قشقایی، گیلکی و ... در این رزمایش گواهی آشکار بر اتحاد ملت ایران است.

انتهای پیام

کد N506934