اسماعیل‌نیا:

نظام آموزشی باید به دور از حاشیه‌سازی باشد

سیاسی

نماینده کاشمر در مجلس تاکید کرد که نظام آموزشی باید به دور از حاشیه سازی، دعوا و غوغا سالاری باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان، محمد اسماعیل‌نیا درجمع فرهنگیان، خاطرنشان کرد: همان طور که رئیس جمهور شعار شایسته سالاری، فراجناحی، اعتدال و تدبیر را مطرح کرده است انتظار داریم مجموعه کشور برای عملیاتی کردن و واقعی نمودن این شعار کمک کنند.

وی با بیان اینکه وضعیت ساماندهی نیروها به خوبی انجام نشده است، افزود: بعضأ یک معلم زن باید روزانه بیش از 400 کیلومتر را برای حضور در مدرسه طی کند، لذا انتظار داریم با ساماندهی نیروها زمینه امنیت و آرامش در خانواده‌ها فراهم شود.

وی با تاکید بر اینکه اگر در کشوری تحولی ایجاد شده باید به دنبال این باشیم که در حوزه آموزش و پرورش آن چه اقدامی انجام شده است، یادآور شد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به آموزش و پرورش نظر ویژه و توجه خاصی دارند و این قول را می‌دهیم همچون گذشته در حد توان در حوزه آموزش و تحقیق کشور این مجموعه را کمک کنیم.

نماینده مردم کاشمر در مجلس با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان در بخش‌های مختلف، گفت: در حوزه آموزشی باورمان بر این است اگر در این حوزه تحول ایجاد نشود قطعا با چالش‌ها و مشکلاتی روبرو خواهیم شد.

انتهای پیام

کد N504950