یک کارشناس حوزه مسجد:

تخریب مساجد توسط صهیونیست‌ها پستی و دشمنی آنها را نشان داد

رژيم صهيونيستي,غزه,مساجد,مسجد

یک کارشناس حوزه مسجد با تکان دهنده خواندن آمار تخریب‌های صورت گرفته توسط رژیم صهیونیستی این عمل را نشان از پستی و دشمنی صهیونیست‌ها با دنیای اسلام دانست.

یک کارشناس حوزه مسجد با تکان دهنده خواندن آمار تخریب‌های صورت گرفته توسط رژیم صهیونیستی این عمل را نشان از پستی و دشمنی صهیونیست‌ها با دنیای اسلام دانست.

حجت‌الاسلام والمسلمین هاتف قوچانی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) درباره نقش حادثه آتش زدن مسجد الاقصی در ترسیم رابطه دنیای اسلام با استکبارجهانی اظهار کرد: حادثه آتش سوزی مسجد الاقصی همواره دل دوستداران معارف الهی با هر دین و طرز تفکری را به درد می‌آورد و نسبت عاملین این حادثه تلخ با دنیای اسلام را مشخص می‌کند.

وی افزود: صهیونیست‌ها به عنوان عاملین اصلی این جنایت نشان دادند که همواره در جبهه رو به روی دنیای اسلام هستند و از هر فرصتی برای آسیب به هویت و ارزش‌های اسلامی استفاده می‌ کنند.

این کارشناس حوزه مسجد با بیان این‌که «آتش سوزی مسجد الاقصی از قبل برنامه ریزی شده بود» بیان کرد: آتش سوزی مسجد الاقصی یک اتفاق معمولی نبود و صهیونیست‌ها از مدت‌ها قبل از این حادثه برای ارتکاب این جنایت برنامه ریزی کرده بودند.

قوچانی ادامه داد: هتک حرمت به حریم مسجد الاقصی بیش از همه به نفع رژیم صهیونیستی است زیرا قداست این مکان را تحت تاثیر قرار داده و فضا را برای سیطره خود بر قدس شریف مهیا می‌سازد.

این کارشناس حوزه مسجد همچنین اظهار کرد: تلخی حادثه آتش سوزی مسجد الاقصی همواره در نظر مسلمانان باقی خواهد ماند و اسلام و رژیم صهیونیستی هیچ گاه صلح نخواهند کرد.

قوچانی گفت: دشمنی با رژیم صهیونیستی از آرمان‌های اصلی انقلاب اسلامی ایران قبل و بعد از پیروزی آن بود و امام(ره) به عنوان رهبر این نهضت از سال‌ها قبل خطر وجود اشغالگران قدس را گوشزد می‌کرد.

وی در خصوص تخریب 200 مسجد در نوار غزه توسط اشغالگران قدس هم بیان کرد: رژیم صهیونیستی وقاحت را به حد نهایت رسانده است و به راحتی مظاهر دنیای اسلام را هدف موشک‌های خود قرار می‌دهد.

این کارشناس حوزه مسجد آمار تخریب این مکان مقدس در یک فرصت زمانی محدود توسط رژیم صهیوینستی را تکان دهنده دانست و گفت: آمار تخریب‌های صورت گرفته در یک فرصت زمانی محدود نشان از کینه‌ای است که آن‌ها از اسلام و مساجد به دل دارند.

قوچانی با انتقاد از بی پروایی رژیم صهیونیستی و حامیانش به کشتار کودکان خردسال و تخریب خانه‌های مردم خاطرنشان کرد: مدعیان حقوق بشر امروز در برابر جنایات فجیع اسرائیل پست سکوت کرده‌اند و بی پروایی نتانیاهو در آدم کشی را دفاع از امنیت اسرائیل می‌نامند.

وی در پایان وحدت و یکپارچگی دنیای اسلام را راه برون رفت از وضعیت فعلی دانست و گفت: ظلم و ستم صهیونیست‌ها به مردم بی دفاع فلسطین و لبنان در شرایطی پایان خواهد یافت که دنیای اسلام با وحدت و یکپارچگی دشمن اصلی خود را بشناسد و در برابر آن ایستادگی کند.

انتهای پیام

کد N504453