با اهدای لوح سپاس؛

سرلشکر فیروزآبادی از تلاش و مجاهدات فرماندهان سپاه تقدیر کرد

نیروهای مسلح

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اهدای لوح سپاس از تلاش‌ها و مجاهدت‌های فرماندهان سپاه در انجام موفق وظایف و کسب رضایت فرماندهی معظم کل قوا تقدیر به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل نیروهای سه‌گانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اهدا لوح سپاس از تلاش‌ها و مجاهدت‌های فرماندهان سپاه در انجام موفق وظایف و کسب رضایت فرماندهی معظم کل قوا، تقدیر به عمل آورد.

در بخشی از لوح تقدیر سردار سرلشکر فیروزآبادی که به فرماندهان سپاه پاسداران اعطا شده، آمده است: به پاس خدمات ارزشمند و تلاش قابل تقدیری که در انجام وظایف به عمل آورده‌اید و لبخند رضایت را بر لبان مبارک مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای عزیز دریافت کرده اید لوح تقدیر ستاد کل نیروهای مسلح به شما اعطا شده و همچنین از نقش موثر همسر محترم شان قدردانی می‌شود.

در لوح سپاس ستاد کل نیروهای مسلح که به سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه، سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی، سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضا و سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه اهدا شده است، موفقیت روزافزون فرماندهان در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در تابعیت نائب آن حضرت رهبر عزیزمان مسئلت شده است.