سید کمال‌الدین سجادی :

ان‌شاء الله رییس جمهور در سفر به نیویورک توفیقات فراوان کسب کند

رييس‌جمهور,سازمان ملل متحد,نيويورك,حسن روحاني

دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان گفت: آقای دکتر روحانی با هوشیاری که دارند از مکر‌ها وترفند‌های رسانه‌ای آمریکا بر حذر باشند و ان‌شاءالله رییس جمهور در سفر به نیویورک توفیقات فراوان کسب و به میهن اسلامی بازگردند.

سید کمال‌الدین سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری مقام معظم رهبری و همچنین همت و تلاش و ابتکار دولت در زمینه‌های علمی و اقتصادی همچنین نقش سازنده جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه و جهان را به اطلاع شرکت کنندگان وجهانیان برساند.

وی افزود: لازم است درباره‌ی مواضع به حق ایران درباره‌ی فعالیت‌های هسته‌یی همچنین فتوای مقام معظم رهبری در این باره مورد توجه قرار بگیرد، ضمن این که نسبت به مواضع غیر اصولی و استکباری آمریکا نقد جانانه‌ای انجام شود؛ چرا که آمریکا از انعطاف و نرمش قهرمانانه ایران دچار سوء استفاده شده است.

دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان افزود: آمریکا نه تنها نسبت به این انعطاف پاسخ مناسبی نداده است، بلکه تحریم‌ها را اضافه کرده است.

سجادی در ادامه بیان مواضع ایران درباره‌ی گروه تروریستی داعش از سوی رئیس جمهور را نیز یک ضرورت خواند و خاطر نشان کرد: همچنین لازم است تا سیاست‌های متناقض آمریکا درباره‌ی این گروه به ظاهر اسلامی که البته خودشان خلق کرده‌اند و می‌خواهند با ترفندهایی بدون هزینه در منطقه حضور داشته باشند، روشن شود.

وی در پایان گفت: آقای دکتر روحانی با هوشیاری که دارند از مکر‌ها وترفند‌های رسانه‌ای آمریکا بر حذر باشند وان شاءالله که با توفیق فراوان به میهن اسلامی بر می‌گردند.

انتهای پیام

کد N503110