رضایی به ایسنا خبر داد

بررسی مشکلات شهرداری تهران با حضور قالیباف در کمیسیون شوراها

محمدباقر قاليباف,شهرداري,شهرداري تهران,شهردار تهران

نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از بررسی برخی مسائل و مشکلات موجود با حضور شهردار تهران در کمیسیون متبوعش خبر داد.

نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از بررسی برخی مسائل و مشکلات موجود با حضور شهردار تهران در کمیسیون متبوعش خبر داد.

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به وجود برخی مشکلات در شهرداری، گفت: یکی از برنامه‌های کمیسیون شوراها دعوت از محمد باقر قالیباف، شهردار تهران است که برای رسیدگی به مشکلات موجود در کمیسیون حاضر شود.

وی ادامه داد: یکی از این مشکلات بحث ساخت و سازهای غیرقانونی و تخلفات بی‌حد و حصری است که امروزه به طور گسترده در سطح شهر انجام می‌شود.

نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور همچنین با اشاره به درگیری برخی کارکنان شهرداری با مردم و متخلفان، تصریح کرد: به هر حال در روابط و مناسبات فردی و اجتماعی برخوردهایی پیش می‌آید البته این توجیه خوبی برای درگیری میان کارکنان شهرداری و مردم نیست.

رضایی با تاکید بر پیدا کردن راه‌حلی برای کاهش چنین مسائلی، افزود: هر کس تخلفی انجام می‌دهد باید در چارچوب قانون با او برخورد کرد بخصوص ضرورت دارد برخورد و درگیری در حوزه کاری کارکنان شهرداری پیش نیاید.

وی در پایان گفت: قطعا ما در اولین جلسات پس از تعطیلات مجلس نشستی با شهردار خواهیم داشت تا به چنین موضوعاتی رسیدگی کنیم.

به گزارش ایسنا، چندی پیش برخی پیمانکاران و کارکنان شهرداری ضمن درگیری با یک دست فروش منجر به فوت او شدند. همچنین در هفته گذشته این کارکنان با افراد مرتبط با ساخت و ساز غیرمجاز یک واحد مسکونی درگیری فیزیکی پیدا کردند.

انتهای پیام

کد N503034