نماینده خاش:

تیم مذاکره کننده هسته‌ای با عقلانیت از حقوق ملت ایران دفاع می‌کند

مذاكرات ايران و گروه 1 5

نماینده مردم شهرستان خاش گفت: تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران، تیمی خوب، قوی و منسجم بوده که با عقلانیت از حقوق ملت بزرگ ایران دفاع می‌کند.

حمید رضا پشنگ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان افزود: خوشبختانه دکتر روحانی همه مسوولیت مذاکرات را برعهده دارند و این قوت قلبی برای تیم مذاکره کننده هسته‌ای محسوب می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان تاکید به دلیل این که تحریم کارساز نبوده است، لذا همه طرف‌های گفت‌وگو به دنبال راه حل بوده و برای محقق شدن مسیر برد - برد تلاش دارند.

وی با بیان این که تیم مذاکره کننده هسته‌ای مورد حمایت رهبر معظم انقلاب و ملت ایران است، ادامه داد: از مذاکرات همه حمایت می‌کنند، کسی نیست که بگوید از مذاکرات حمایت نمی‌کند.

وی تحریم‌های اخیر آمریکا را مخالف توافق ژنو ارزیابی کرد و اظهار داشت: این اقدام آمریکا با روح توافقات و مسیر اعتماد سازی سازگار نیست.

وی خاطر نشان کرد: همانگونه که رئیس جمهور کشورمان بیان کرده اند، تحریم های جدید به اصل مذاکرات لطمه نمی‌زند اما یکی از پایه‌های مذاکرات صداقت و اعتماد است که به آن صدمه می‌زند.

انتهای پیام

کد N501287