عیادت جمعی از علما، مسوولان، هنرمندان و دانشگاهیان با رهبر معظم انقلاب

عیادت,رهبر معظم انقلال

تهران – ایرنا - آیت الله امینی، جمعی از نمایندگان ولی فقیه و مراجع تقلید و تعدادی از مسوولان،هنرمندان و نمایندگان تشکل های دانشجویی از رهبر معظم انقلاب عیادت کردند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، آیت الله امینی عصر امروز با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر معظم انقلاب از حضرت آیت الله خامنه ای عیادت و سلامتی و بهبود کامل ایشان را از درگاه خداوند متعال مسالت کرد.

همچنین تعدادی از از وزیران و معاونان رییس جمهوری، برخی از نمایندگان ولی فقیه در استانها و نهادهای انقلابی، نمایندگان حضرات آیات صافی گلپایگانی،مکارم شیرازی،موسوی اردبیلی و سید سعید حکیم، برخی از اعضای مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام، خانم زهرا مصطفوی فرزند بزرگوار امام (ره)،جمعی از فضلا و مدرسین حوزه های علمیه، مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، رییس دانشگاه آزاد اسلامی، نمایندگان تشکلهای دانشجویی، گروهی از فرزندان و همسران شهدای گرانقدر دفاع مقدس، و تنی چند از شخصیتها و مسوولان در بخشهای مختلف، از رهبر معظم انقلاب عیادت و برای سلامتی و طول عمر ایشان دعا کردند.

همچنین، طی امروز و دیروز، جمعی از هنرمندان، اهالی فرهنگ و ادب، اصحاب رسانه و ورزشکاران نیز با حضور در بیمارستان از حضرت آیت الله خامنه ای عیادت و با ایشان صمیمانه گفتگو کردند.

سیام(1)**9189**1856
کد N500631