معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه:

دین‌مداری و فرهنگ اسلامی سلاحی قدرتمند در مقابله با جنگ نرم است

نیروهای مسلح

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: ترویج دین‌مداری و فرهنگ اسلامی در جامعه یک سلاح قدرتمند برای مقابله با جنگ نرم دشمنان است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمدحسین سپهر معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه در جشنواره مالک اشتر که به معرفی فرماندهان، مدیران و مسئولین موفق سپاه استان کرمانشاه در سال 92 اختصاص داشت، اظهار داشت: دشمنان اسلام تلاش می ‌کنند تا چهره‌ای ساختگی و خلاف واقع از این دین الهی را با ایجاد گروه‌های تروریستی به نمایش بگذارند.

وی کم‌رنگ کردن ارزش‌های اسلامی و وارد کردن ضربه به پیکره اسلام توسط استکبار جهانی را مهمترین هدف آنان از این کار برشمرد و افزود: در این راستا هجمه‌های فرهنگی سنگینی را به راه انداخته‌اند.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه با تصریح اینکه دشمنان درصدد پیاده کردن فرهنگ غربی در ایران اسلامی هستند، تأکید کرد: آنان از پیشرفت‌های کشورهای اسلامی احساس خطر کرده‌اند و با تشکیل اتاق فکرهای متعدد در مسیر پیشرفت مسلمانان مانع‌تراشی می‌کنند.

سردار سپهر ترویج دین‌مداری و فرهنگ اسلامی در جامعه را یک سلاح قدرتمند برای مقابله با جنگ نرم عنوان کرد و گفت: با برخورداری از چنین تسلیحاتی شکست دشمن حتمی است.

وی در پایان به تأکیدات مقام معظم رهبری(مدظله)در پیاده سازی تمدن نوین اسلامی در جامعه اشاره و با بیان اینکه این امر باید در اولویت قرار بگیرد گفت: پاسداران توانمند، جان برکف و ولایت‌مدار همواره آماده دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.