ناطق نوری: دولت که حرف می زند دل آدم به تاپ و توپ نمی افتد/ این دولت، نعمت است

مهر نوشت:

رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری با اشاره به مسئله بی آبی در کشور گفت: من به نقاطی سفر کرده ام که در اثر بی آبی خشک شده اند اما این مشکل در اصفهان مضاعف است.

علی اکبر ناطق نوری در جلسه شورای اداری استان اصفهان گفت: در خصوص زاینده رود مسائل و گزارشاتی را شنیده ام و امیدوارم که این گزارشات موثر باشد و من نیز این شرایط را منتقل خواهم کرد و امید است مشکلات حل شود.

او در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص وضعیت جسمی مقام معظم رهبری گفت: من دو روز پیش حضور ایشان بودم و حال ایشان بسیار خوب است و این خوب بودن تظاهر هم نمی باشد چنانچه ایشان با آغوش باز با همه دیدار می کنند و مسئله هم یک چیز سطحی است.

ناطق نوری در ادامه سخنان خود گفت: اما با وجود این ما اکنون در ایران در کمال آرامش به سر می بریم که باید گفت این مسئله نخست مرهون فداکاری مردم در جنگ هشت ساله است که در آن زمان همه دنیا با یک انقلاب نوپا به مقابله برخواسته بودند و عامل دوم نیز به رهبری و مدیری با کفایت در انقلاب بر می گردد.
او در ادامه سخنان خود به مسائل اخیر سوره نیز اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری یک تنه برای سوریه ایستادند و بسیاری به کرات سخن گفتند و اعتقاد داشتند ما وارد مسئله سوریه نشویم اما مقام معظم رهبری مسرانه ایستادند.

ناطق نوری گفت: سوریه خط مقدم ماست و آنها در خط مقدم ما جنگ می کنند تا دشمن به ایران نرسد.

رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری ادامه داد: صهیونیست ها در فکر خود ابتدا به فکر نیل تا فراط بودند تا پس از آن همه جهان را بگیرند. آنها می گویند باید یک حکومت جهانی تشکیل شود تا زمینه را برای ظهور مسیح فراهم کنیم.

ناطق نوری گفت: لذا سوریه خط مقدم و پل ارتباطی ما با لبنان و فلسطین است.

رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به روی کار آمدن دولت جدید گفت: دولت جدید نعمت است و خداوند لطف کرد و اکنون دولت جدید در کشور یک آرامش ایجاد کرده است.

ناطق نوری با اشاره به سابقه آشنایی اش با حجت الاسلام روحانی، گفت: اکنون وقتی دولت حرف می زند آدم دلش به تاپ و توپ نمی افتد و می داند یک رئیس جمهور عاقل و متدین است که سخن می گوید.

رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری گفت: مشکلات آن اندازه زیاد است و بودجه نیز کم که باید مدیریت شود.

 

23231

 

کد N497084