بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی/

شکرانه سلامتی مقام معظم رهبری و دلداگی عاشقان ولایت

سایر حوزه ها

روسا، مدیران و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور، همراه با ملت شریف ایران و میلیونها عاشق دلداده ولایت  در دیگر کشورها، این روزها شکرگزار وجود شریف و سلامتی رهبر عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این بیانیه آورده است: از ابتدای شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی، ولایت فقیه ستون خیمه نظام و انقلاب اسلامی بوده و نعمت وجود رهبری حکیم، عادل، شجاع، بصیر و با درایت در بیش از سه دهه گذشته، چه در دوره حضرت امام راحل(ره) و چه در دوران زعامت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)، موجبات موفقیت و سرافرازی این ملت را فراهم آورده و همواره ملت ایران را به تضرع و خشوع به درگاه خداوند متعال واداشته است.

در این سال‌ها، بروز ده‌ها فتنه مختلف و چه مسیرهای صعب العبور و چه امواج سهمگین که کشتی انقلاب اسلامی را در خود فراگرفت، اما با تدبیر داهیانه رهبری، سکان آن را به ساحل امن و سلامت رساند. رهبری شجاع و فرزانه، که به حق ستون خیمه نظامی است که ریشه در اعتقادات پاک و ارزشهای متعالی دینی دارد.

رهبری با تقوا، ساده زیست و امیدار. امیدوار به آینده ای روشن و امید بخش برای ایرانی شکوفا، بالنده، و قدرتمند.

اعلام خبر معالجه موفقیت آمیز رهبر معظم انقلاب، موجی از شادی و سرور را در میان دوستداران انقلاب اسلامی پدید آورد و پیوند عمیق مردم خداجو را با رهبر خویش، محکم تر ساخت. این خبر، بار دیگر حضوری پربرکت را برای مردمی موحد به ارمغان آورد تا در کنار این رهبر آزاده، اندیشه هایش، سلوکش، گفتار و رهنمودهایش مغتنم شمرده شود.

در پایان این بیانیه اشاره شده است: روسا، مدیران و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور، همراه با ملت غیور ایران اسلامی و میلیونها آزادگان و مسلمانان جهان، بر این عنایت خدواندی سجده خضوع، حمد و سپاس بر آستان حضرت احدیت می سایند و ضمن شکر گذاری به درگاه الهی، دوام سلامتی و عافیت را برای وجود ارزشمند ایشان خواستار هستند.