معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه:

دشمنان درصدد پیاده کردن فرهنگ غربی در ایران اسلامی هستند

سیاست داخلی

آنان از پیشرفت‌های کشورهای اسلامی احساس خطر کرده‌اند و با تشکیل اتاق فکرهای متعدد در مسیر پیشرفت مسلمانان مانع‌تراشی می‌کنند.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: ترویج دین‌مداری و فرهنگ اسلامی در جامعه یک سلاح قدرتمند برای مقابله با جنگ نرم دشمنان است.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار محمدحسین سپهر در جشنواره مالک اشتر که به معرفی فرماندهان، مدیران و مسئولین موفق سپاه استان کرمانشاه در سال 92 اختصاص داشت، اظهار کرد: دشمنان اسلام تلاش می‌کنند تا چهره‌ای ساختگی و خلاف واقع از این دین الهی را با ایجاد گروه‌های تروریستی به نمایش بگذارند.

وی کم‌رنگ کردن ارزش‌های اسلامی و وارد کردن ضربه به پیکره اسلام توسط استکبار جهانی را مهمترین هدف آنان از این کار برشمرد و افزود: در این راستا هجمه‌های فرهنگی سنگینی را به راه انداخته‌اند.

سپهر با تصریح اینکه دشمنان درصدد پیاده کردن فرهنگ غربی در ایران اسلامی هستند، تاکید کرد: آنان از پیشرفت‌های کشورهای اسلامی احساس خطر کرده‌اند و با تشکیل اتاق فکرهای متعدد در مسیر پیشرفت مسلمانان مانع‌تراشی می‌کنند.

وی ترویج دین‌مداری و فرهنگ اسلامی در جامعه را یک سلاح قدرتمند برای مقابله با جنگ نرم عنوان کرد و گفت: با برخورداری از چنین تسلیحاتی شکست دشمن حتمی است.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه در پایان به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله) در پیاده سازی تمدن نوین اسلامی در جامعه اشاره و با بیان اینکه این امر باید در اولویت قرار بگیرد گفت: پاسداران توانمند، جان بر کف و ولایت‌مدار همواره آماده دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

کد N496816