انتقاد عضو جمهوری خواه کنگره آمریکا از راهبرد ضد داعش اوباما

انتقاد قانونگذار آمریکایی,راهبرد ضد داعش,اوباما

تهران – ایرنا – خبرگزاری ˈد.پ.آˈی آلمان روز پنج شنبه در گزارشی از واشنگتن از انتقاد یک عضو بلندپایه حزب جمهوری خواه کنگره آمریکا از راهبرد ضدتروریست های دولت موسوم به اسلامی (داعش) رییس جمهور آن کشور خبر داد.

براساس این گزارش، 'جان بونر' رئیس مجلس نمایندگان آمریکا امروز/پنج شنبه ضمن انتقاد از سخنرانی 'باراک اوباما' رئیس جمهور کشورش به عنوان راهبرد ضد داعش، آن را به مثابه اتخاذ راهبردی مناسب که سریعا موجب نابودی تهدید ( داعش) شود، ندانست.

وی در پایگاه اینترنتی خود با اعلام اینکه 'یک سخنرانی نمی تواند به مثابه اتخاذ یک راهبرد باشد' گفت: تاکید اوباما بر آموزش و تجهیز نیروهای امنیتی عراقی و مخالفان سوری به سال ها وقت برای اجرایی شدن نیاز دارد، این درحالی است که باید روند پیشروی های شورشیان موسوم به دولت اسلامی (گروهک تروریستی داعش) فورا متوقف شود.

در روزهای اخیر ائتلاف غربی - عربی که از بوجود آورندگان و حامیان اصلی گروهک تروریستی داعش بودند در چرخشی هر چند ظاهری از این گروهک تروریستی روی برگردانده اند.

کارشناسان معتقدند که حمله گروهک تروریستی داعش به کردستان عراق و اعدام دو آمریکایی از سوی این گروهک تروریستی دو خط قرمزی می باشد که داعش از آنها عبور کرده و موجب نگرانی غرب و به ویژه آمریکا شده است.

رسانام**1378**1275
کد N496712