سردار نقدی:

برنامه‌های ماهواره‌ای به‌دنبال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی است

سازمان بسيج مستضعفين,سردار نقدي,ماهواره

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: برنامه‌های ماهواره‌ای به‌دنبال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، سردار محمدرضا نقدی در جمع بسیجیان شهرستان خرم‌آباد با اشاره به آسیب‌های ماهواره گفت: ماهوار آتشی است که برخی‌ها آن را در خانه‌های خود شعله‎ور کرده و به جان خانواده‌شان انداخته‌اند.

وی ادامه داد: اگر امروز رشد جمعیت در غرب منفی است ناشی از تاثیرات برنامه‌های ماهواره‌ای و سبک زندگی غربی است.

سردار نقدی اضافه کرد: امروز وضعیت غرب به گونه‌ای است که برای سر پا نگه داشتن اقتصاد کشورهای خود مجبور هستند از آسیا و آفریقا نیرو وارد کنند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد: متاسفانه برخی‌ها تنوع نداشتن برنامه‌های تلویزیونی کشور خودمان یا گوش دادن به اخبار را علت استفاده از برنامه‌های ماهواره‌ای می‌دانند، این در حالیست که امروز ۲۲ شبکه داخلی با پخش برنامه‌های متنوع این خلاء را پر کرده‌اند.

وی اظهار کرد: اگر کسی مقید به شرع است مجاز نیست اخبار بلاد مسلمین را از بلاد کفار بگیرد و اگر کسی این مجوز را دارد آیا لازم است که خبر‌ها را از زبان یک خانم نیمه عریان بشنود؟

سردار نقدی با تاکید بر اینکه برنامه‌های ماهواره‌ای به‌دنبال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی هستند گفت: تنوع‌طلبی مذموم است؛ چرا که به مانند آب شوری است که انسان هر چه از آن می‌نوشد بیشتر احساس تشنگی می‌کند.

وی اذعان کرد که با ورود ماهواره‌ها به خانه‌ها نماز شب و دعا از خانه‌ها بیرون می‌رود و جای آن‌ها را گناه و چشم‌های آلوده به شهوت می‌گیرد.

نقدی در ادامه بسیجیان را به اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر توصیه کرد و گفت: در یکی از حلقات صالحین شهر بروجرد عده‌ای از بسیجیان نوجوان با تبیین آسیب‌های ماهواره برای مردم محله خود باعث شدند که ۸۰ نفر از آن‌ها به صورت داوطلبانه گیرنده‌های ماهواره‌ای خود را جمع‎آوری کنند و این برای من لذت‌بخش بود.

انتهای پیام

کد N496612