سردار نقدی:همه باید در برابر مشکلات کشور احساس مسوولیت داشته باشند

داخلی,لرستان

خرم آباد - ایرنا - ریس سازمان بسیج مستضعفین گفت : همه باید در برابر مشکلات کشور احساس مسوولیت داشته باشند و در پیشرفت و توسعه کشور سهیم شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ،سردار 'محمد رضا نقدی ' عصر چهارشنبه در اولین اجلاس عمومی بسیج لرستان در سالن جهاد کشاورزی لرستان افزود : امروزه ایران اسلامی در شرایط بسیار خطیر و سرنوشت سازی بسر می برد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر انقلاب اسلامی در مسیری قرار دارد که تاریخ در حال چرخش است و به تعبیر مقام معظم رهبری در پیچ تاریخی به سر می برد و این در حالی است که بشریت پس از سپری کردن نظریه های مختلف به بن بست رسیده است.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی ناموفق بودن نظریه های متفاوت و متنوع برای اداره زندگی اجتماعی جامعه بشری در حال چرخش و یافتن مسیر جدید برای اداره بشر است.

وی با اشاره به سرنوشت نا فرجام لیبرال دموکراسی در دنیا و جنایات رخ داده در سطح دنیا از سوی این مکتب افزود :جنایات و اوضاع نامطلوب رخ داده در کشورهای مختلف دنیا از جمله عراق ،افغانستان ،سوریه ،بحرین ،یمن و غیره نتیجه حاکمیت لیبرال دموکراسی است.

وی همچنین اظهار کرد : دنیای آشوب زده ،بی عدالت و فرو پاشیده اخلاقی نتیجه رهبری آمریکا است.

وی با تاکید بر اینکه امروز بشریت در این دنیای اشوب شده وکشمکش ها به دنبال سعادت است ،تصریح کرد : رهبری و حاکمیت آمریکا در دنیای امروز جوابگوی جامعه بشری نیست و طرد شده محسوب می شود.

سردار نقدی گفت : در حال حاضر که بشریت در حال گذر از پیچ تاریخی است ،در صورت غفلت و عملکرد ضعیف ما عده ای ایدئولوژی غلط دیگری را به جامعه بشری سوق خواهند داد .

وی با تاکید بر ایثار و از خودگذشتگی ملت ایران اسلامی در مقابل ظلم و زور اظهار کرد : ملت ما دنباله روی صحیح ولایت است و به دنیا اثبات کرده که اسلام تنها راه مبارزه با تبعیض و زور گویی است .

وی با اشاره به حضور ظالمان در طول تاریخ در جامعه بشری از جمله رضاخان ها و محمدرضا ها و صدام ها ،تصریح کرد :عزت و عظمت مسلمان دنیا را اسلام در برابر ظالمان و استکبار نمایش داده است .

وی با تاکید بر اینکه اسلام علم مبارزه و جهاد است ،گفت : باعظمت اسلام در مقابل هر قدرتی می توان ایستاد.

وی همچنین با بیان اینکه در ایران اسلامی و جهان اسلام مشکلات باید رفع شود تا به عنوان الگویی برتر در دنیا شناخته شود ،تصریح کرد : در این راستا رفع مشکلات و موانع موجود در کشور برهمگان واجب است و در ایران اسلامی به عنوان یک سرزمین بسیجی در راه رفع مشکلات باتلاش مضاعف شود.

وی افزود : وی در ادامه با اشاره به معضل بیکاری در لرستان گفت : رفع این مشکل وظیفه همه آحاد جامعه است و جامعه بدون مشارکت همه اقشار به اصلاح واقعی نخواهد رسید .

7274/542
کد N496451