سردار شریف:

سپاه پاسداران در سراوان اجازه عرض اندام به تروریست ها نداد

دفاعی,سپاه,سراوان

تهران - ایرنا - مسوول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به حمله اشرار و تروریست ها به پاسگاه مرزی سراوان گفت: سپاه اجازه عرض اندام به تروریست ها نداد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار سرتیپ پاسدار«رمضان شریف» درحاشیه مراسم ختم پدر حجت الاسلام و المسلمین مصلحی در جمع خبرنگاران پیرامون جزییات حمله تروریستی به پاسگاه مرزی سراوان اظهار کرد: بعد از کشته شدن سرکرده یک گروهک تروریستی در شرق کشور، عوامل این گروهک به دلیل اختلافات داخلی قصد ابراز وجود در عرصه افکار عمومی داشتند تا اختلافات خود را پوشش دهند.

وی افزود: چون آنها پیش از این نیز دراین منطقه جنجال آفرینی کرده بودند تصور می کردند می توانند باز هم در آن منطقه عرض اندام کنند.

سردار شریف با اشاره به اینکه حمله بامداد دیروز اشرار و تروریستهای مسلح در خاک پاکستان سازماندهی و آغاز شده بود تصریح کرد: با هوشیاری نیروهای مستقر در آن پاسگاه مرزی متشکل از پاسداران و بسیجیان بومی منطقه این حمله تروریستی ناکام ماند.

سردار شریف خاطر نشان کرد:تروریست ها پس از تحمل تلفات سنگین متواری و به خاک پاکستان گریختند.

مسوول روابط عمومی کل سپاه افزود:درجریان این عملیات یکی از برادران پاسدار به شهادت رسید و دو تن از نیروهای بسیجی نیز مجروح شدند.

وی در پایان گفت: اطلاعات بیشتر و دقیق متعاقبا در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

اجتمام**1293**1856
کد N496060