سردار وحیدی در جمع خبرنگاران:

پرانگیزه‌ترین نیروهای مسلح را در ایران داریم

سایر حوزه ها

وزیر سابق دفاع با بیان اینکه در مسیر رشد و تکامل نیروهای انتظامی و مسلح کشور هستیم، گفت: پرانگیزه‌ترین نیروهای مسلح را در ایران داریم که در بهترین وجه از کیان کشور حمایت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار وحیدی، وزیر دفاع دولت دهم در حاشیه مراسم ختم پدر حجت‌الاسلام حیدر مصلحی در جمع خبرنگاران درباره تحرکات داعش گفت: خواستگاه، منش و حرکت داعش تا به امروز این بوده که بر طبق مواضع آمریکایی‌ها عمل کند.

وی افزود: داعش دست‌پرورده آمریکایی‌ها است و از کنترل آنها خارج شده و حرکت آمریکایی‌ها برای مبارزه با داعش در عراق یکسری کارهای نمایشی بود.

وزیر سابق دفاع در ارزیابی‌اش از عملکرد نیروهای نظامی ایران تصریح کرد: خوشبختانه در مسیر رشد و تکامل هستیم و پرانگیزه‌ترین نیروهای مسلح را در ایران داریم که توانسته از کیان کشور در بهترین وجه محافظت کنند و آخرین تقابل آنها در شکار پهپاد اسرائیلی بود.

وحیدی درباره موشک شهاب 3 گفت: آمریکایی‌ها یکسری موشک های پدافند را آزمایش کردند که گفته شد در مقابله با موشک شهاب 3 بوده است، آنها طرح‌های زیادی در مقابله با توانمندی موشکی ایران دنبال کردند و آنچه امروز تحت عنوان گنبد آهنین می‌بینید، در همین راستا بوده است.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با خلاقیت همه این توطئه‌ها را مهار کرده است.