عیادت تعدادی از شخصیت های شرکت کننده در همایش «علمای اسلام در حمایت از مقاومت فلسطین» از رهبر معظم انقلاب

رهبر معظم انقلاب,عیادت,بیمارستان

تهران-ایرنا- تعدادی از شخصیت های شرکت کننده در همایش «علمای اسلام در حمایت از مقاومت فلسطین» با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر معظم انقلاب از حضرت آیت الله خامنه ای عیادت کردند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در این دیدار شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان به نمایندگی از دبیرکل حزب الله لبنان با ابلاغ سلام گرم سید حسن نصرالله، سلامتی و طول عمر رهبر معظم انقلاب را از خداوند متعال مسألت کرد.

همچنین در این دیدار، آقایان علامه سید ساجد نقوی از علمای پاکستان، آیت الله آصف محسنی از علمای برجسته افغانستان، صدرالدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف، سید علی فضل الله از علمای لبنان، احمد سامبی رییس جمهوری سابق جزایر کومور،

شیخ احمد الزین رییس هیات امنای تجمع علمای مسلمین لبنان،

با اظهار خرسندی از سلامتی رهبر معظم انقلاب، بهبودی کامل و افزایش توفیقات ایشان در خدمت به جهان اسلام را از خداوند مسألت کردند.

شیخ عبدالناصر جبری رییس دانشکده الدعوه و از علمای لبنان، شیخ عبدالغنی شمس الدین دبیرکل اتحادیه علمای جنوب شرق آسیا، شیخ علاء الدین زعتری معاون مفتی اعظم سوریه و اوزهان اصیل ترک رییس جنبش ملی گوروش حزب سعادت ترکیه

نیز از حضرت آیت الله خامنه ای عیادت و بهبودی کامل و افزایش توفیقات ایشان در خدمت به جهان اسلام را از خداوند مسألت کردند.

سیام**9121**1336
کد N495336