سردار سلامی مطرح کرد:

بن بست راهبردی دشمنان در برابر امنیت صعنت هوا نوردی ایران/ امنیت به خودی خود بوجود نمی‌آید

نیروهای مسلح

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: عملکرد مطلوب سپاه در ایجاد امنیت صنعت هوانوردی کشور موجب اذعان دشمنان به نداشتن استراتژي مشخص و رسیدن به بن بست راهبردی در برابر ایران شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی با اشاره به نقش پذیری و کارکردهای سپاه در عرصه‌های متنوع مأموریتی گفت: عملکرد مطلوب سپاه در حوزه‌های مختلف از جمله در ایجاد امنیت صنعت هوا‌نوردی کشور موجب اذعان دشمنان به نداشتن استراتژي مشخص و رسیدن به بن بست راهبردی در برابر جمهوری اسلامی ایران شده است.

وی با بیان اینکه غرور و اعتماد به نفس بیش از حد موجب غافلگیری و آسیب می‌شود اظهار داشت: همواره باید بر این نکته دقت داشت که امنیت به خودی خود بوجود نمی‌آید اما به راحتی از دست می‌رود.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: هر پرواز به منزله یک مأموریت جدید و بسیار مهم است از این رو همیشه باید هوشیار بود و به لحاظ آموزش و تجهیزات به روز شد هر چند نیروی انسانی در درجه اول اهمیت قرار دارد.

سردار سلامی در پایان از فرماندهی و کارکنان سپاه حفاظت هواپیمایی که با عملکرد خود موجب افتخار و سربلندی سپاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی شده‌اند قدردانی کرد.

در ادامه این مراسم جهانگیریان رییس سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: سپاه حفاظت هواپیمایی شجره طیبه و حلقه اتصال صنعت هوانوردی با نیروهای اصیل انقلاب است که در پناه تدابیر صورت گرفته سپاه پروازها با امنیت کامل انجام می‌شود.

در این مراسم سرهنگ پاسدار صفر علی موسوی با حکم فرمانده کل سپاه به عنوان فرمانده حفاظت هواپیمایی معرفی شد.