۰
حیدرپور در گفت‌وگو با ایلنا:

تقویت آموزش و پرورش نیاز است/نمایندگان اصفهان دنبال استیضاح فانی نیستند

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

در آستانه اول مهر و سال تحصیلی جدید قرار داریم و در چنین شرایطی باید به دنبال تقویت وزارت آموزش و پرورش باشیم و از طرح چنین مباحثی خودداری شود/بعید می‌دانم که این استیضاح جدی باشد.

یک عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با رد شایعات مبنی عزم نمایندگان اصفهان برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش، می‌گوید که شرایط برای استیضاح خوب نیست و نمایندگان باید به دنبال تقویت وزارت خانه آموزش و پرورش باشند.

عوض حیدرپور نماینده شهررضا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارتباط با جدی شدن بحث استیضاح وزیر آموزش و پروش گفت: بعید می‌دانم که این استیضاح جدی باشد و اطلاعی در مورد آخرین وضعیت چنین استیضاحی ندارم.

وی در پاسخ به این موضوع که گفته می شود نمایندگان استان اصفهان به دنبال استیضاح وزیر آموزش و پرورش هستند نیز یادآور شد: در آخرین جلسه‌ای که با مجمع نمایندگان استان اصفهان داشتیم اصلا چنین چیزی نشنیدم یعنی هیچ کدام از نمایندگان این استان عزمی برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش نداشتند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به شرایط خاص وزارت آموزش و پرورش نیز خاطرنشان کرد: به هر حال باید توجه داشته باشیم که در آستانه اول مهر و سال تحصیلی جدید قرار داریم و در چنین شرایطی باید به دنبال تقویت وزارت آموزش و پرورش باشیم و از طرح چنین مباحثی خودداری شود.

حیدرپور با تاکید بر اینکه به صورت کلی با طرح استیضاح موافق نیستم تصریح کرد: تقویت وزارت آموزش و پرورش در شرایط فعلی بسیار لازم و ضروری است. البته من بازهم تاکید دارم که هنوز این استیضاح جدی نشده است.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.