محسنی‌اژه‌ای در جمع خبرنگاران:

خبرنگاران واشنگتن پست همچنان در بازداشت هستند/مردم تقاضای اینترنت بهداشتی دارند

سیاست داخلی

در مورد خدمات ارزان باید زیرساخت‌هایی ایجاد شود که در این موضوع اینترنت با کمترین قیمت در دسترس مردم قرار بگیرد/ توقع داریم با تلاش‌ها و ملی‌کردن اینترنت بتوانیم اینترنت بهداشتی را به مردم عرضه کنیم.

معاون اول قوه‌قضاییه اعلام کرد کهخبرنگاران واشنگتن پست همچنان در بازداشت هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسنی‌اژه‌ای در جمع خبرنگاران درباره افزایش پهنای باند اینترنت و حضور اعضای قوه قضاییه در شورای عالی مجازی گفت: از قوه قضاییه شخص آیت‌الله آملی لاریجانی و دادستان کل کشور در این شورا حضور دارند و مسائل با مشورت آنها پیش می‌رود.

معاون اول قوه‌قضاییه ادامه داد: بارها عرض کردة‌ایم که باید در دو جنبه خدمات ارزان قیمت و محتوای صحیح و بهداشتی گام‌هایی برداشته شود. در مورد خدمات ارزان باید زیرساخت‌هایی ایجاد شود که در این موضوع اینترنت با کمترین قیمت در دسترس مردم قرار بگیرد.

سخنگوی قوه‌قضاییه اضافه کرد: در مورد محتوا ما همیشه تاکید بر اینترنت بهداشتی داشته‌ایم یعنی همانطور که مردم نیاز به آب و غذا دارند و متقاضی آن هستند در اینترنت هم به همین صورت است مردم متقاضی غذای بهداشتی و آب بهداشتی هستند بنابراین اینترنت بهداشتی نیز یکی از تقاضای مردم است.

محسنی‌اژه‌ای ادامه داد: در مورد زیرساخت‌های ایجاد شده ما همیشه گلایه داشته‌ایم که چرا مسئولین در این راه گام برنمی‌دارند ما توقع داریم با تلاش‌ها و ملی‌کردن اینترنت بتوانیم اینترنت بهداشتی را به مردم عرضه کنیم.

وی در خصوص پرونده خبرنگاران بازداشتی واشنگتن پست نیز اظهار کرد: هیچ اتفاق خاصی در این پرونده رخ نداده و این افراد همچنان در بازداشت به سر می‌برند.

کد N494839