در مراسم شکرانه سلامتی رهبر معظم انقلاب؛

حجت الاسلام صدیقی: عشق مردم و رهبری، الهی، علوی و امام زمانی است

رهبر معظم انقلاب,شکرانه,صدیقی

تهران - ایرنا - امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه عشق مردم و رهبری، الهی، علوی و امام زمانی است، تصریح کرد: هیچ قدرتی نمی تواند بین ملت و رهبر فاصله ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ مراسم شکرانه سلامتی رهبر معظم انقلاب سه شنبه شب با حضور پرشور مردم مومن و خداجوی تهران در حسینیه فاطمه الزهرا(س) برگزار شد.

در این مراسم، امام جمعه موقت تهران محبت به امام و رهبری را امری الهی دانست و اظهار داشت: این محبت با دستور و بخشنامه نیست بلکه چون ایشان دل به خدا داده اند، خداوند هم محبت آنها را در دل مردم نهاده است.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی، این محبت را در چارچوب شریعت مقدس ذکر کرد و افزود: مردم ما وقتی که رهبر خود را فردی زاهد، ایثارگر و فرزانه می بینند و ایشان را با سلاطین عرب و حاکمان دیگر کشورها مقایسه می کنند به خود می بالند.

وی تصریح کرد: اخوان المسلمین شبکه نخبه گزینی بود که در مصر حاکم شد، هم دست به دست آمریکا و اسرائیل داد و هم به عربستان رفت اما نتوانست یک سال هم حکومت کند ولی امام ما از ابتدا علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی شعار داد و بدون داشتن امکانات در برابر شرق و غرب پیروز شد و در جنگ نرم که سخت تر از جنگ تحمیلی هم هست، این امر ادامه داشت.

صدیقی گفت: عشق مردم و رهبری الهی و علوی و امام زمانی است و هیچ قدرتی نمی تواند بین ملت و رهبر فاصله ایجاد کند.

در ادامه این مراسم که به همت هیات رزمندگان اسلام برگزار شد با مداحی حسین سازور، دعای توسل قرائت شد.

شبد** 3404
کد N494257