رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

کارکنان ارتش شکرگذار نعمت سلامتی رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند

رهبري,ارتش جمهوري اسلامي ايران,حضرت آيت‌الله خامنه‌اي

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش که در جمع کارکنان این سازمان سخن می‌گفت، اظهار داشت: یکی از افتخارات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، خدمت در لوای ولایت فقیه و نایب برحق امام زمان (عج) امام خامنه ای عزیز است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش که در جمع کارکنان این سازمان در مرکز همایش های کوثر سخن می­گفت، اظهار داشت: یکی از افتخارات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، خدمت در لوای ولایت فقیه و نایب برحق امام زمان (عج) امام خامنه ای عزیز می باشد.

وی در ادامه و در پی عمل جراحی موفقیت آمیز معظم ­له افزود: با اعلام سلامتی و بهبودی رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از عمل، موجی از شادی و خوشحالی کارکنان ارتش و خانواده های ولایت مدار آنها را در برگرفت و با انجام مراسم خود جوش در مساجد و نمازخانه­ های یکان های آجا و منازل سازمانی خشنودی خود را با دعا و نیایش ابراز و سلامتی روز افزون ایشان را از خداوند متعال خواستار شدند.

نماینده ولی فقیه در ارتش همچنین افزود: نعمت وجود فرمانده و رهبری حکیم و درایتمند که همچون ناخدایی کارکشته جمهوری اسلامی ایران را از تند باد های حوادث مصون داشته و باعث سربلندی، افتخار و عظمت ایران اسلامی در سرتاسر دنیا شده؛ همواره جای شکرگذاری دارد.

آل هاشم در پایان گفت: ان ­شاء لله سایه پر برکت امام خامنه ای تا ظهور حضرت مهدی (عج) بر سر این ملت قدرشناس و مومن مستدام باشد.

انتهای پیام

کد N494152