به جای خبر ۱۳:۰۹:۴۷

مخاطبان محترم لطف این خبر را بخوانید

عضو کمسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در مدت اخیر شاهد هستیم که این ابزارهای قانونی در راستای منافع برخی گروه‌ها و طیف‌های خاصی از نمایندگان در مجلس مورد استفاه قرار می‌گیرد.

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان با بیان این‌که استیضاح و سوال از حقوق قانونی یک نماینده مجلس است، اظهار کرد:

آن‌چه که در جلسه استیضاح وزیر علوم بیش از هر چیزی احساس شد، سیاسی بودن طرح استیضاح ایشان بود و این مسئله هم دور از انتظار نیست که این گروه و اقلیت حاضر در مجلس با فضاسازی، طرح استیضاح وزراء دیگری را نیز مطرح کنند.

وی با بیان این‌که استیضاح و سوال از حقوق نمایندگان مجلس است، اضافه کرد: متاسفانه امروز این طیف در مجلس بحث‌هایی را در ارتباط با برخی وزراء مطرح می‌کنند که ناشی از همان رویکرد سیاسی است، این افراد به دنبال این هستند تا از ابزار‌های قانونی که در اختیارشان هست به نفع طیف و گروه خود بهره‌برداری کنند.

این عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی ادامه داد: به نظر من باید منافع کشور و مردم مورد توجه یک نماینده باشد و دولت نیز در همین راستا حرکت کند.

انتهای پیام

کد N494098