رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

کارکنان ارتش شکرگذار نعمت سلامتی رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند

سیاست داخلی

نعمت وجود فرمانده و رهبری حکیم و درایتمند که همچون ناخدایی کارکشته جمهوری اسلامی ایران را از تند باد های حوادث مصون داشته و باعث سربلندی، افتخار و عظمت ایران اسلامی در سرتاسر دنیا شده؛ همواره جای شکرگذاری دارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش که در جمع کارکنان این سازمان در مرکز همایش های کوثر سخن می¬گفت، اظهار داشت: یکی از افتخارات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، خدمت در لوای ولایت فقیه و نایب برحق امام زمان (عج) امام خامنه ای عزیز می باشد.

به گزارش ایلنا،حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، در پی عمل جراحی موفقیت آمیز مقام معظم رهبری بیان کرد: با اعلام سلامتی و بهبودی رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از عمل، موجی از شادی و خوشحالی کارکنان ارتش و خانواده های ولایت مدار آنها را در برگرفت و با انجام مراسم خود جوش در مساجد و نمازخانه¬ های یکان های آجا و منازل سازمانی خشنودی خود را با دعا و نیایش ابراز و سلامتی روز افزون ایشان را از خداوند متعال خواستار شدند.

نماینده ولی فقیه در ارتش همچنین افزود: نعمت وجود فرمانده و رهبری حکیم و درایتمند که همچون ناخدایی کارکشته جمهوری اسلامی ایران را از تند باد های حوادث مصون داشته و باعث سربلندی، افتخار و عظمت ایران اسلامی در سرتاسر دنیا شده؛ همواره جای شکرگذاری دارد.


حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در پایان گفت: ان ¬شاء لله سایه پر برکت امام خامنه ای تا ظهور حضرت مهدی (عج) بر سر این ملت قدرشناس و مومن مستدام باشد.

 

کد N493933