رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

برای سلامتی کامل رهبر معظم انقلاب، دعا کنید

سیاست داخلی,بنیاد شهید

خانواده بزرگ بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن آرزوی سلامتی عاجل برای رهبری از درگاه باریتعالی و تشکر از جامعه شاهد و ایثارگر، از تمامی ایثارگران،خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان و دلسوختگان و عاشقان انقلاب و رهبری درخواست می نمایم برای سلامتی و طول عمر ایشان دعا نمایند.

 رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی پیامی ضمن آرزوی سلامتی عاجل معظم له، از خانواده معزز ایثارگران خواست تا رهبر عظیم الشان انقلاب را دعا کنند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی، نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی پیامی سلامت و طول عمر مقام معظم رهبری را از خداوند منان خواستار شد.

این پیام به شرح زیر است:

صبحگاه دوشنبه هفدهم شهریور، خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران با شنیدن خبری که دل های اگر چه عاشق، اما پر تب و تاب را ملتهب نموده بود، با تماس های پی در پی خویش با این نهاد مقدس، جویای حال بزرگ جانباز انقلاب اسلامی و رهبر عظیم الشأن خویش گردیده و برای سلامتی و طول عمر مقام معظم ولایت دعای خیر می نمودند.

اینجانب همراه با خانواده بزرگ بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن آرزوی سلامتی عاجل معظم له از درگاه باریتعالی و تشکر از جامعه شاهد و ایثارگر، از تمامی ایثارگران،خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان و دلسوختگان و عاشقان انقلاب و رهبری درخواست می نمایم برای سلامتی و طول عمر ایشان دعا نمایند.

سید محمد علی شهیدی

 

کد N491725