معاون سازمان اوقاف و امورخیریه:

ابزار مقابله با دشمن در جنگ نرم دشمن‌شناسی است

جنگ نرم,سازمان اوقاف

‌معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در هفتمین دوره اندیشه آسمانی گفت: دشمن شناسی و آشنایی با تعاریف جدید جنگ نرم از جمله ابزارهای مقابله با دشمن محسوب می‌شود.

‌معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در هفتمین دوره اندیشه آسمانی گفت: دشمن شناسی و آشنایی با تعاریف جدید جنگ نرم از جمله ابزارهای مقابله با دشمن محسوب می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی در جمع مدیران کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد اظهار کرد: طراحی مسیر جبهه فرهنگی باید دارای ساختاری مردمی و بر اساس وظایف، تکلیف و ولایت باشد.

وی افزود: مقابله با جنگ نرم باید متناسب با نیاز مخاطب باشد و بر طبق آن عملیات منطقه‌ای طراحی شود.

وی با تاکید بر تقویت نیروهای انقلابی و ساختارهای انقلابی، نقش بانوان را در این عرصه بسیار ویژه عنوان و اظهار کرد: دشمن در عرصه‌های عفاف، حجاب و خانواده فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داده و قصد ضربه زدن بر این حوزه‌ها را دارد.

شرفخانی تصریح کرد: مدیریت جهادی و مدیریت استاندارد جهانی در جنگ نرم بسیار مهم است و بر مبنای مدیریت استاندارد جهانی باید مدیران فرهنگی برای امور خود برنامه‌ریزی و نظارت دقیق تعریف کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: دشمن با تغییر تعابیر در جنگ نرم، حیا و عفت را در جامعه کمرنگ جلوه داده و باعث گمراهی می‌شود.

وی تصریح کرد: دشمن در جنگ نرم، طیف خاکستری جامعه را هدف اولیه قرار می‌دهد، بر خلاف جنگ سخت که ابتدا به پادگان‌ها و فعالین خاص سیاسی هجوم می‌برد.

شرفخانی با توصیه به قرائت قرآن، آن را لازمه ولایت مداری دانست و گفت: اگر اخلاص در راه خدا و ائمه اطهار در عمل ما نباشد، اعمال دیگر نیز پذیرفته نیست.

هفتمین دوره اندیشه‌های آسمانی، با حضور سه هزار و 500 نفر از مدیران فرهنگی و هنری مساجد کشور، از هفتم تا 29 شهریور، در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام

کد N491705