فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص):

دکترین ما دفاعی و سرلوحه آن مقاو مت است

سیاست داخلی,امیر اسماعیلی

پیکره ارتش همیشه منضبط و پاک بوده است/مانند نیروهای مسلح ایران در هیچ جای دنیا وجود ندارد چرا که نیروهای مسلح ما ولایت‌مدار هستند و با فکر و فرماندهی خود قدم برمی‌دارند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص)گفت: دکترین ما دفاعی است که سرلوحه‌اش مقاومت است و در بحران‌ها می‌تواند تصمیم‌های مهمی را به‌صورت عقلانی اتخاذ کند.

به گزارش‌ایلنا، امیر فرزاد اسماعیلی در مراسمی که به مناسبت روز پدافند هوایی با شرکت فرماندهان عالی‌رتبه، استادان و دانشجویان دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا در سالن همایش‌های شهید سرلشکر فلاحی این دانشگاه برگزار شد ضمن تبریک ایام کرامت، گرامیداشت قیام 17 شهریور و نکو داشت یاد و خاطره شهدای آن قیام و نیز با آرزوی سلامتی و طول عمر برای ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، گفت: مقاومت، عصاره دفاع و یک باور اعتقادی است.

وی تصریح کرد:در زمان رژیم ستم شاهی مقاومت مردم منجر به پیروزی نظام اسلامی شد، مقاومت مردم در هشت سال دفاع مقدس نیز منجر به پیروزی رزمندگان اسلام شد و مقاومت مردم در برابر تحریم‌ها قوت گرفتن جمهوری اسلامی ایران را فراهم آورد لذا این مقاومت است که منجر به پیروزی می‌شود و ما اکنون باید شکرگزار این نعمت الهی یعنی مقاومت باشیم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) اظهار داشت: خداوند وعده داده است فتح و پیروزی برای کسانی است که برای خدا می‌جنگند و مقاومت می‌کنند.

وی اشاره داشت: اسطوره‌های مقاومت، شهدا، خانواده‌هایشان و پیشکسوتان نیروهای مسلح هستند که برای دفاع از این مرز و بوم جانفشانی کردند.

اسماعیلی با بیان افتخارات ارتش و نیروهای مسلح گفت: افتخار ما خدمت زیر پرچم کشور در لباس نیروهای مسلح، سربازی رهبری آزاده است که حرف و رفتارش فصل الخطاب می باشد و انس با قرآن و ولایت است.

وی با اشاره به این‌که پیکره ارتش همیشه منضبط و پاک بوده است؛ گفت: حتی ما شاهد آن بودیم که بعد از ورود امام خمینی (ره) به کشور، ارتش با کمک خود و تصمیم های عقلانی که گرفت توانست به پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر رژیم ستم‌شاهی پهلوی کمک کند.

اسماعیلی در ادامه افزود: اگر امروز پدافند هوایی افتخاری داشته باشد مدیون زحمت‌ها و بسترسازی‌های گذشته است.

او در ادامه افزود: سپاه پاسداران امروز یک بازوی توانمند در کنار سایر نیروهای مسلح برای مبارزه تن به تن است و یکی از مأموریت‌های پدافند هوایی خاتم‌الانبیا کمک به هواپیماهای در حالت اضطرار است.


فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) با اشاره به تقویت جمعی و درونی نیروهای مسلح گفت: مانند نیروهای مسلح ایران در هیچ جای دنیا وجود ندارد چرا که نیروهای مسلح ما ولایت‌مدار هستند و با فکر و فرماندهی خود قدم برمی‌دارند.

 

کد N491472