با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت؛

شکرگزاری سازمان تبلیغات اسلامی در پی موفقیت معالجه رهبرمعظم انقلاب اسلامی

سایر حوزه ها

17/06/1393 14:58

به گزارش خبرگزاری مهر، درپی اعلام خبرموفقیت معالجه پزشکی مقام معظم رهبری، سازمان تبلیغات اسلامی باصدور اطلاعیه‎ای ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند دوام سلامتی و عافیت معظم‎له را مسئلت کرد.

این اطلاعیه به شرح زیر است:

نظام مقدس جمهوری اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز به برکت حضور مقام رفیع ولایت فقیه در رأس آن همواره توانسته است عزت و کرامت اسلامی و انسانی را برای ملت آزاده و مسلمان ایران به ارمغان بیاورد و این دلیلی بر حقانیت این سخن است که «ولایت فقیه ستون خیمه نظام جمهوری اسلامی است.

اعلام خبرموفقیت معالجه پزشکی رهبر معظم انقلاب موجی از شادی و سرور را در میان مردم ولایت‎مدار ایران رغم زد و این خود نشان از استحکام میثاق بلندی است که ملت شریف ایران با انقلاب و رهبری فرزانه‎ی آن بسته‌اند.

روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی نیز همگام با ملت به خاطر این عنایت خداوندی پیشانی حمد و سپاس برآستان حضرت احدیت می‎‎ساید و ضمن شکرگزاری به درگاه الهی دوام سلامتی و عافیت را برای وجود ارزشمند مقام معظم رهبری خواستار است و استمرار بهره‎مندی ملت، کشور و جهان را از رهبری‎های مدبرانه‎ معظم‎له زیر سایه‎ عنایات حضرت حق و توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسئلت می کند.