واکنش وزارت دفاع جمهوری آذربایجان به بیانیه وزیر دفاع ارمنستان

خبرگزاری جمهوری‌ آذربایجان گزارش داد، وزارت دفاع این کشور به بیانیه وزیر دفاع ارمنستان واکنش نشان داده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این خبرگزاری به نقل از وب سایت رسمی وزارت دفاع جمهوری آذربایجان گزارش داد: وضعیت اقتصادی دشوار، افزایش فقر، تورم و مهاجرت گسترده وضعیت اجتماعی و اقتصادی ارمنستان را به مرحله انفجار کشانده است.

در ادامه این گزارش همچنین آمده است: در مقایسه با ارمنستان، آمادگی و روحیه نیروهای مسلح جمهوری آذربایجان در سایه توجه کشور و رهبری آن بهبود یافته و شرایط اجتماعی و لجستیکی نیروها نیز تحت توجه مستقیم الهام علی یف، رئیس جمهوری و فرمانده عالی نیروهای مسلح جمهوری آذربایجان قرار دارد.

در وب سایت وزارت دفاع جمهوری آذربایجان نوشته شده: نمی‌توان منکر این مساله شد که ارمنستان که در اواخر ژوئیه و اوایل اوت سال جاری میلادی تلفات بسیاری را در خط مقدم داشته است مثل همیشه به ارائه اطلاعات نادرست به عموم مردم ادامه دهد و جامعه را در خلأ اطلاعاتی نگه دارد.

جمهوری آذربایجان تاکید کرد: حکومت نظامی و سیاسی ارمنستان که بسیاری از پروژه‌های اقتصادی بین‌المللی را رد کرده، به جای حل مشکلات داخلی مردم ارمنستان را از مسائل مهم منحرف کرده و ترجیح می دهد تا جمهوری آذربایجان را مقصر همه مشکلات بداند.

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان بیانیه وزارت دفاع ارمنستان را جدی نمی‌گیرد و آن را به عنوان تسلی برای جامعه ارمنستان ارزیابی می‌کند.

انتهای پیام

کد N489940