• ۵بازدید
فرمانده نیروی زمینی ارتش:

در دولت تدبیر وامید هماهنگی‌ها قوی‌تر شده است

سیاست داخلی

رزمایش مشترک سپاه و ارتش در نیمه دوم سال‌جاری در جنوب کشور برگزار می‌شود؛فضایی بالغ بر ۲۵۰ هزار کیلومتر مربع از مرزهای سیستان و بلوچستان تا سواحل دریای عمان را در این رزمایش مشترک در نظر گرفته‌ایم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش از برگزاری رزمایش مشترک سپاه و ارتش در نیمه دوم سال جاری در جنوب کشور خبر داد و گفت: در دولت تدبیر وامید هماهنگی‌ها قوی‌تر شده و انتقال یگان‌ها نیز به سرعت پیش می‌رود، امیدواریم که ظرف مدت ۵ سال اهداف و خواسته‌های مقام معظم رهبری را محقق کنیم.

به گزارش ایلنا، امیراحمدرضا پوردستان در حاشیه دوازدهمین دوره همایش کارکنان ممتاز نزاجا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما با چهره تازه‌ای از تهدیدات مواجه هستیم که این تهدید‌ها از نظر شکل و اندازه با گذشته تفاوت بسیار دارد.

وی افزود: امروز با تهدیدات نیابتی از طرف آمریکایی‌ها مواجه هستیم که این اقدامات سبب ناامنی‌هایی در کشورهای منطقه شده و ایران ابتدا شناسایی مناطق را دارد و سپس تجهیزات خود را در راه حفظ اسلام در اختیار رزمندگان داخل و خارج از کشور قرار می‌دهد.

امیر پوردستان گفت: سلاح، تانک و سایر تجهیزات نظامی خود را مجهز کرده‌ایم تا به محض ورود رصدی از جانب دشمن آن را شناسایی کرده و آمادگی لازم را داشته باشیم، متناسب با تشخیص دکترین تاکتیکی برنامه‌ریزی کرده و به خواسته‌های برحق مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.

وی تأکید کرد: نیروی زمینی ارتش امروز در بخش وسیعی از مرز‌ها مستقر بوده و آماده است که در هر منطقه از ایران و خارج از کشور ورود پیدا کند و اقتدار خود را نشان دهد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در مرزهای شرقی و غربی یگان‌های هوانیروز کمک نهادهای سپاه و نیروی انتظامی هستند و نیروی زمینی ارتش حافظ مرزهای جمهوری اسلامی است، گفت: رزمایش مشترک سپاه و ارتش در نیمه دوم سال‌جاری در جنوب کشور برگزار می‌شود؛ قرارگاه مشترکی را سپاه در این زمینه داریم، همچنین فضایی بالغ بر ۲۵۰ هزار کیلومتر مربع از مرزهای سیستان و بلوچستان تا سواحل دریای عمان را در این رزمایش مشترک در نظر گرفته‌ایم.

وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران بسته‌های راداری را آماده کرده و پوشش راداری در منطقه داریم که این رادار تمامی رده‌ها را پشتیبانی کرده و سیستم‌های حفاظتی را برای مقابله با دشمن داریم و از هر لحاظ آماده بوده و پرنده‌های خوبی در مرزهای ایران اسلامی هستیم.

امیر پوردستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رونمایی از دستاورد‌های جدید نزاجا اظهار کرد: در تاریخ ۳۱ شهریور یکی از قوی‌ترین تریبون‌های نظامی کشور به نمایش عموم در می‌آید و از طریق رژه‌های سواره و پیاده توان نظامی و دفاعی خود را نشان می‌دهیم، به دنیا می‌گوییم که ظرفیت ما بالاست و کسانی که خیال خام در خصوص ایران را دارند بدانند سربازان امام زمان (عج) همیشه در صحنه حاضر هستند؛ در این رژه دستاوردهای جدید نیروی زمینی ارتش نیز رونمایی می‌شود.وبگردی