مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان تهران:

مردم از شنیدن رقم‌های دو سه هزار میلیارد ناراحت می‌شوند

سیاست داخلی

سازمان بازرسی در واقع دادستان یقه سفیدهاست که بر حسن اجرای امور و اجرای صحیح قانون نظارت دارد/متاسفانه این دستگاه‌های نظارتی تاکنون با یکدیگر همکاری و همدلی لازم را نداشته‌اند تا مانع از وقوع فسادها شوند.

مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان تهران تاكید كرد: مردم وقتی اعداد دو، سه هزار میلیارد را می‌شوند ناراحت می‌شوند و انگیزه‌هایشان از بین می‌رود بنابراین نیاز است تا سازمان بازرسی با دقت عمل کند تا دو، سه هزار میلیارد و تصرفات غیرقانونی اموال بیت‌المال تکرار نشود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی فرهادی در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرکل سازمان بازرسی استان تهران گفت: سازمان بازرسی در واقع دادستان یقه سفیدهاست که بر حسن اجرای امور و اجرای صحیح قانون نظارت دارد.

وی با بیان اینکه سطح انتظارات از استان تهران سطح بالایی است، اظهار داشت: انتظار این است که کار و تلاش بیشتری نیز در رابطه با مسئولیت‌های سازمان بازرسی صورت بگیرد.

مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان تهران ادامه داد: امروز 15 دستگاه نظارتی در سه قوه بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی و دولت نظارت می‌کنند اما هنوز زمینه‌های فساد هنوز وجود دارد و باید پرسید که ما برای از بین بردن این زمینه‌ها در چه وضعیتی قرار داریم.

فرهادی با اشاره به عدم همکاری دستگاه‌های نظارتی خاطرنشان کرد: متاسفانه این دستگاه‌های نظارتی تاکنون با یکدیگر همکاری و همدلی لازم را نداشته‌اند تا مانع از وقوع فسادها شوند.

وی افزود: مردم وقتی اعداد دو، سه هزار میلیارد را می‌شوند ناراحت می‌شوند و انگیزه‌هایشان از بین می‌رود بنابراین نیاز است تا سازمان بازرسی با دقت عمل کند تا دو، سه هزار میلیارد و تصرفات غیرقانونی اموال بیت‌المال تکرار نشود.

کد N489343