فرمانده سپاه استان البرز:

جمهوری اسلامی ایران مرکز ثقل مبارزه با کفر است

سیاست داخلی

شهید مظلوم رجایی مظهر ظلم ستیزی و استکبار ستیزی بود و مسئولان با تأسی از رفتار این شهید والامقام باید خدمت گذار مردم باشند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) در جمع مدیران و بسیجیان استان البرز گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران مرکز ثقل جهان در ایستادگی و مبارزه با کفر است و پیروزی مردم غزه ریشه در مقاومت و ایستادگی رزمندگان و شهدای ما در سال های دفاع مقدس دارد.


به گزارش ایلنا؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی استاد حسینی در مراسم نکو داشت هفته دولت و روز بسیج کارمند، در جمع مسئولان بسیجی استان البرز با درود بر روان پاک شهدای جهان اسلام و شهدای دولت اظهار داشت: این هفته مقارن با هفته کرامت است و خوب است فراموش نکنیم هر چه دستاورد در این نظام و انقلاب داریم به برکت وجود ائمه(ع) است.

وی با اشاره به اینکه مشکلات مردم و بلایای تهدید کننده این نظام به برکت وجود مقدس کریمه اهل بیت(ع) و امام رضا (ع) حل شده است، افزود: حقی که امامان بر گردن ما دارند چیزی جز ولایت پذیری و اطاعت محض نیست.

سردار استاد حسینی در خصوص اطاعت پذیری از اولیای الهی افزود: امروز مسئله مهم در گم نکردن راه، انتظار فرج حضرت حجت(ع) و ماندن در ولایت نایب بر حق ایشان حضرت امام خامنه ای است.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران مرکز ثقل جهان در ایستادگی و مبارزه با کفر است، تصریح کرد: این افتخار به دلیل جانفشانی و ریخته شدن خون شهدای دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) تصریح کرد: رمز پیروزی در برابر دشمن ایستادگی و مقاومت است و غزه در 51 روز ایستادگی این پیام را تحقق بخشید.

استاد حسینی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت بویژه شهید رجایی گفت: شهید مظلوم رجایی مظهر ظلم ستیزی و استکبار ستیزی بود و مسئولان با تأسی از رفتار این شهید والامقام باید خدمت گذار مردم باشند.

ویدر ادامه خاطر نشان کرد:مسئولیت های زود گذر چند صباحی بیشتر ماندگار نیست و همگی باید برای رضای الهی خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

گفتنی است در پایان این مراسم از مدیران بسیجی نمونه تقدیر به عمل آمد.

کد N489182