سیدحسین هاشمی:

سالم‌سازی ادارات از اولویت‌های استانداری تهران است

دولت

در سال گذشته 2 هزار و 600 تخریب با حکم قضایی صورت گرفت و نزدیک به چندصد هکتار زمین بیت‌المال که غصب شده بودند برگردانده شده که البته این مقدار کم است و باید به نحوی عمل کرد که این اعداد و ارقام بیشتر باشد و برای این مساله نیازمند انسجام بیشتر هستیم/

استاندار تهران تاکید کرد: سالم‌سازی مجموعه‌ها و ادارات از اولویت‌های استانداری تهران است تا بتوان رضایت مردم حاصل شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیدحسین هاشمی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل جدید سازمان بازرسی استان تهران گفت: سیاستی که در استانداری تهران اتخاذ شده پیش‌بینی و پیشگیری از فساد است.

وی با بیان اینکه پیشگیری و نظارت به هیچ وجه مچ‌گیری محسوب نمی‌شود، اظهار داشت: ما باید در جهت سالم‌سازی ادارات حرکت کنیم. ما به هیچ عنوان با تخلف سازگاری نداریم و با قانون‌گریزان نیز شوخی نخواهیم داشت.

استاندار تهران ادامه داد: این مساله خود را در استانداری تهران نشان داده و ما پس از اینکه به دو، سه مدیر هشدارها و تذکرات لازم را دادیم و آنها به این هشدارها و تذکرات توجهی نکردند آنها را عوض کردیم.

هاشمی با بیان اینکه اجرای صحیح قانون از تاکیدات دولت تدبیر و امید و شخص رئیس جمهور است تصریح کرد: نباید معترض قانون‌مداری و قانون‌گرایی بود. روال دستگاه‌ها و ادارات باید بر این اساس باشد و ما هر چه شفاف‌تر و دقیق‌تر عمل کنیم این باعث افتخار کشور ماست.

وی با تشکر از همکاری قوه قضاییه و نهادهای امنیتی-انتظامی در مبارزه با ساخت و سازهای غیرقانونی و تصرفات اموال بیت‌المال خاطرنشان کرد: در سال گذشته 2 هزار و 600 تخریب با حکم قضایی صورت گرفت و نزدیک به چندصد هکتار زمین بیت‌المال که غصب شده بودند برگردانده شده که البته این مقدار کم است و باید به نحوی عمل کرد که این اعداد و ارقام بیشتر باشد و برای این مساله نیازمند انسجام بیشتر هستیم تا این مساله به شکل جدی پیگیری شده و آرامش لازم مورد نظر مقام معظم رهبری شکل بگیرد.

استاندار تهران تاکید کرد: سالم‌سازی مجموعه‌ها و ادارات از اولویت‌های ماست تا بتوان رضایت مردم حاصل شود و در این راستا استانداری تهران با سازمان بازرسی کل کشور همکاری خوبی دارد.

کد N489153