رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک:

رضایتمندی مراجعین، نقطه مطلوب سازمان ثبت است

سازمان ثبت اسناد و املاك

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک در جمع مقامات محلی و کارکنان واحد ثبتی نجف‌آباد، نقطه مطلوب مدنظر این سازمان را رضایتمندی مراجعین و مردم اعلام کرد.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک در جمع مقامات محلی و کارکنان واحد ثبتی نجف‌آباد، نقطه مطلوب مدنظر این سازمان را رضایتمندی مراجعین و مردم اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، تویسرکانی طی سخنانی در جمع مقامات محلی و کارکنان واحد ثبتی نجف آباد گفت: در جهت رضایتمندی مردم قدم‌های خوبی برداشته شده است اما باید با تلاش و جدیت در جهت این رضایتمندی کوشش نمائیم چراکه نقطه مطلوب سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و اولویت اصلی ما رضایتمندی شهروندان و متقاضیان خدمات ثبتی است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ثبت نجف‌آباد، ارزیابی، تحلیل و استفاده از ظرفیت‌های کارکنان و نهادهای مختلف شهرستان را یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در جهت خدمت مناسب به مردم عنوان و تصریح کرد: استفاده مناسب از نیروی انسانی می‌تواند ما را در رسیدن به اولویت‌های سازمان کمک نماید.

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از خدمات سازمان ثبت در زمان مسئولیت دکتر تویسرکانی خصوصا در تحقق ثبت الکترونیک اسناد در دفاتر اسناد رسمی(ثبت آنی) گفت: انقلاب بزرگی در ثبت صورت گرفته است که با این همت قطعا شاهد تحولات گسترده تری خواهیم بود.

وی با اشاره به پیچیدگی‌های امور ثبتی، از خدمات صورت گرفته در سازمان ثبت در جهت حذف کاغذ و مکانیزه کردن فرآیندها قدردانی کرد.

وی ثبت اسناد را یکی از مراکز مهم ملی عنوان و از اقدامات ارزشمند صورت گرفته در این سازمان قدردانی کرد.

انتهای پیام

کد N488772