نجابت در گفت و گو با ایلنا مطرح كرد:

رسیدگی به برخی از تخلفات سعید مرتضوی نیاز به بررسی بیشتری دارد

مجلس

پرونده كهریزك، تخلفات سازمان تامین اجتماعی و شكایت آقای فاضل لاریجانی از مرتضوی چند پرونده‌ دادستان سابق تهران است.

یك نماینده مجلس با اشاره به برگزاری جلسه بازپرسی سعید مرتضوی می گوید كه هنوز مشخص نیست كه رسیدگی به تخلفات سعید مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی آغاز شده است یا خیر.

حسین نجابت در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارتباط با پرونده تخلفات سعید مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی گفت: به برخی از پرونده‌های این فرد رسیدگی صورت گرفته است و باید دید پرونده‌هایی كه مورد رسیدگی قرار گرفته است، چیست؟ البته هنوز حكمی برای آقای مرتضوی صادر نشده است اما روال كار قوه قضاییه نشان می‌دهد كه بررسی‌ها در مورد تخلفات این فرد آغاز شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همین چند روز پیش بود كه سخنگوی قوه قضاییه اعلام كرد كه دادگاه برای آقای مرتضوی تشكیل شده است. این دادگاه هم برای مصادیق مختلفی تشكیل شده بود تا به اتهامات این فرد رسیدگی صورت بگیرد.
این نماینده مجلس در ادامه یادآور شد: این دادگاه برای چند پرونده تشكیل شده بود. پرونده كهریزك، تخلفات سازمان تامین اجتماعی و شكایت آقای فاضل لاریجانی از وی چند عنوان این پرونده‌ها بوده است. یعنی به سه تا چهار پرونده رسیدگی شده بود. تا جایی كه من اطلاع دارم هم در مورد برخی از این پرونده‌ها صدور حكم قضایی نیاز به بررسی های بیشتری دارد تا حكم صادر شود. در نتیجه به برخی از پرونده‌های آقای مرتضوی رسیدگی شده است اما مشخص نیست كه نوبت به پرونده تامین اجتماعی رسیده است یا خیر؟

کد N488560